Zase drogy? Maradona řádil v restauraci, kde popálili Týnuš Třešničkovou!

Populární českou youtuberku Týnuš Třešničkovou potkal koncem letošního září otřesný zážitek. Ve vyhlášené istanbulské restauraci Nusr-Et ji během nepovedené ohnivé show personál vážně popálil na pětatřiceti procentech těla, načež podle všech informací stále leží v nemocnici v Turecku. Ne všichni ovšem mají z vyhlášené steakové restaurace špatné zážitky. Na internetu například baví záběry Diega Maradony, který byl uměním šéfkuchaře Nusreta Gökceho naprosto ohromen. Bohužel to zase jednou vypadá, že se posilnil pořádnou dávkou tvrdých drog!

Češi znají restauraci Nusr-Et především jako místo, kde neopatrný personál při ohnivé show vážně popálil českou youtuberku Týnuš Třešničkovou. Po celém světě je ale ve skutečnosti považována za vyhlášený podnik, do něhož se rády vracejí celebrity všech možných sfér.

To platí třeba i pro Diega Maradonu, kdysi slavného fotbalistu a nyní trenéra. Zlí jazykové tvrdí, že si božský Diego občas rád dopřeje drogy, s nimiž ostatně bojoval už v dobách svojí hráčské kariéry, a právě jeho návštěva podniku Nusr-Et je pro ně další vodou na mlýn.

Maradony se ujal přímo majitel restaurace, slavný kuchař Nusret Gökce, který je pro svůj charakteristický styl solení známý pod přezdívkou Salt Bae. A byla to jízda.

Zatímco Gökce z flákoty masa ladnými pohyby vytahoval žebra a poslední z nich do něj dramaticky zabodl, Maradona mu dával najevo, jak moc je jeho počínáním ohromen. Jenže dost zvláštním stylem – předváděl prapodivné grimasy v obličeji, s otevřenou pusou se chytal za hlavu a chvíli to vypadalo, že se snad na kuchaře samou láskou vrhne. To také nakonec udělal. A fanoušci jsou skálopevně přesvědčeni, že si musel zase něco šlehnout.

Jak už bylo zmíněno, ne všichni si z restaurace Nusr-Et odnášejí pozitivní zážitky na celý život. Youtuberka Kristýna Třešňáková alias Týnuš Třešničková například prožila chvíle hrůzy, když ji neopatrný personál popálil během ohnivé show. Z incidentu si odnesla popáleniny na pětatřiceti procentech těla a podle všeho stále zůstává v istanbulské nemocnici. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 5. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  15
 • Cože
  9
 • Super
  8
 • Trapas
  8
 • Tvl
  7
 • Sladký
  6
Komentáře

Mohlo by vás zajímat