Provokuje Mišíka? Prsatá expřítelkyně se fotí s novým milencem

Vypadá to, že Adam i Diana mají nové partnery. | foto: Koláž Expresu

Po rozchodu se zpěvákem Adamem Mišíkem (21) moc dlouho neotálela a nejspíše už si stihla najít náhradu. Vnadná modelka Diana Kratochvílová (20) se na sociální síti pochlubila fotkou, na které ji vášnivě objímá a pusinkuje neznámý mladík. Je tohle její nová láska?

Na svůj profil na Instagramu přidala Diana zmíněnou fotku v úterý, tedy v den, kdy její bývalý přítel Adam Mišík na předávání Cen Anděl představil svou novou lásku, vítězku Miss Czech Republic Denisu Spergerovou

Nejspíše šlo o pouhou náhodou. Je ale zajímavé, že oba dva představili široké veřejnosti své nové „úlovky“ ve stejný den. Ovšem každý zvolil trochu jiný způsob.

Zatímco o Mišíkově nové krásce se toho už poměrně dost ví a zpěvák se s ní navíc hrdě pochlubil na ostře sledované akci, mladík, který na snímku vášnivě objímá Dianu, je zatím „pan neznámý“. 

Modelka u fotky ani neoznačila jeho profil. Nejspíše proto, aby ochránila soukromí svého nového přítele.

Diana Kratochvílová a její nový přítel?

Diana Kratochvílová a její nový přítel?

Diana Kratochvílová a Adam Mišík tvořili pár tři roky. Oficiálně se rozešli letos v lednu. O tom, že jim to už nefunguje, se delší dobu spekulovalo.

Mišík v rozhovoru pro pro Rodina DNES nastínil, co možná stálo za rozchodem dříve zamilované dvojice. 

Zatímco Diana studuje vysokou školu, Mišík má pouze základní vzdělání, jelikož střední školu nedokončil. A kvůli tomu se prý mladý pár často dohadoval.

„To jsem taky dostával pořádně sežrat. Jenže já prostě školu ke svému povolání nepotřebuju, i když i na tento obor školy jsou,“ řekl tehdy Mišík.

Tak snad jeho nové partnerce nebude vadit, že má Adam pouze základku. A také je třeba doufat v to, že „pan neznámý“, který je patrně novým přítelem zpěvákovy expřítelkyně Diany, je na rozdíl od Mišíka alespoň trochu studijní typ.

Fotogalerie

Komentáře