jít naiDNES.cz

Podpantoflák Frolík? „Na mistrovství nejede,“ oznámila za něj Kobzanová

Hráč Calgary Frolík na mistrovství světa nepojede. Na Instagramu to za něj oznámila partnerka Kobzanová! | foto: koláž ExpresuProfimedia.cz

Byl očekávanou posilou, vždyť českých hráčů v prestižní NHL neúprosně ubývá. Jenže Michael Frolík nakonec s hokejovým nároďákem na mistrovství světa v Dánsku neodcestuje kvůli očekávanému narození potomka. Zarážející je, že svou neúčast fanouškům neoznámil on sám, ale jeho partnerka Diana Kobzanová na Instagramu. Fanoušci se teď v diskuzích shodují: Je to podpantoflák!

„Kde jsou ty časy, kdy byla účast v národním týmu tou největší poctou?“ ptají se mnozí hokejoví fanoušci. Michael Frolík neodcestuje na blížící se mistrovství světa v Dánsku, protože se mu má v tu dobu narodit potomek.

Dříve sice znamenalo narození dítěte chvilkový odskok k rodině a pak zase bleskový návrat na led, rozhodnutí je však čistě Frolíkovou věcí a těžko ho za něj pranýřovat. Zarážející je ovšem to, jakým způsobem pro mnohé skalní fanoušky smutnou novinu Frolík oznámil. Tedy vlastně neoznámil.

Na Instagramu to za něj udělala jeho partnerka, bývalá česká miss Diana Kobzanová. „Já si na oznamování jiných stavů nepotrpím, není to nakažlivá choroba, takže se hlásit nemusí, ale... Frolda letos chtěl moc jet na nároďák, nakonec se rozhodl, že nechce odjíždět od malinkého mimina a dá přednost rodině. Proto myslím je fér, abyste to od nás věděli dřív než z médií,“ napsala.

Kobzanové a Frolíkovi to moc slušelo.

Frolíkovu neúčast na mistrovství musela oznámit jeho partnerka!

Frolík se přitom už dříve nechal slyšet, že pokud mu to zdraví dovolí, rád by na šampionátu startoval. Když tedy dnes deník Sport informaci o jeho neúčasti přinesl, fanoušci měli jasno. „Kobzanka si dupla a ten podpantoflák Frolík neprošel domácí ‚výstupní prohlídkou‘, jo?“ napsal třeba jeden z nich.

„Že bude takový podpantoflák, to bych nečekal. Kde jsou ty doby, kdy se na to každý těšil, až bude reprezentovat svou zemi, maličkou českou zemičku, a prohánět ty největší mocnosti v hokeji? Čest Jágrovi, Strakovi, Reichelovi a podobným, kteří když mohli, tak jeli bez vytáček,“ přidal se další.

Hráč kanadského Calgary reprezentaci neposílí.

Hráč kanadského Calgary reprezentaci neposílí.

„Tak hlavně, že předevčírem psal, že rád pojede. Ale doma to zatrhla paní domu,“ napsal zase v diskuzi pod článkem další diskutující. Další pak souhlasili s tím, že Frolík „je dost velký, aby to oznámil sám“. Hokejistu pak třeba označili za „pana Kobzana“.

Neúčast hráče kanadského Calgary je bolestivá, třeba i asistent trenéra Jaroslav Špaček se nechal slyšet, že ho Frolíkovo rozhodnutí zklamalo. Snad ale český tým dokáže sehnat náhradu a z mistrovství světa konečně přiveze zlatou!

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:22 10. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  29
 • Trapas
  21
 • Super
  17
 • Cože
  9
 • Tvl
  9
 • Sladký
  7
Komentáře