Kobzanová jede bomby: Kvůli mrazům v Calgary rezignovala na holení...

Diana Kobzanová se svým partnerem Michaelem Frolíkem | foto: Instagram Diany Kobzanové

Na život v Kanadě si nestěžuje jen Lucie Vondráčková (38), jistá úskalí mu přiznává i Diana Kobzanová (36), které vadí hlavně třeskuté mrazy. S hokejistou Michaelem Frolíkem (31) a jejich dvěma dětmi žijí v Calgary, kde český útočník hraje. Zima je tady tak krutá, že se kráska v zimě raději ani neholí na intimních partiích. Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat.

„Máme se super, až na tu zimu! Od konce ledna je skoro nonstop minus 20 stupňů. V Čechách už to vypadá skoro na jaro! Tak holky, zahoďte podprsenky a hurá ven,“ nabádala na sociální síti Diana Kobzanová svoje krajanky.

Modelka si bude muset počkat na léto nebo na exotickou dovolenou, až skončí pro jejího muže sezona NHL. „My tady v Kanadě si můžeme klidně další dva měsíce pěstovat bobry,“ vtipkovala prostořeká kráska, která si z těžkostí života za velkou louží snaží dělat legraci a problémy zlehčovat.

Faktem je, že aktuálně se člověk v Calgary moc neohřeje, teploty v noci padají až k minus patnácti a níže, žádná velká hitparáda to není ani přes den. Ani výhled na další dny neslibuje zázračné oteplení nebo příchod jara. Teploty přes den se budou pohybovat okolo jednoho stupně. To na focení v plavkách, které má Kobzanová tak ráda, úplně není.

Ať už bude v Calgary větší, nebo menší zima, jisté je jedno! Hodně lidí stále nechápe Dianin ostřejší smysl pro humor a všechny její hlášky berou velmi dogmaticky a doslova. Zlí jazykové dokonce vzpomněli na její odvážné focení pro pánský časopis, které hned dávali do souvislosti se zmíněným holením intimních partií.

Jak by bylo na světě krásně, kdyby lidem nechyběl nadhled, selský rozum a smysl pro humor...Komentáře

Mohlo by vás zajímat