jít naiDNES.cz

Chudáci děti! 7 nejhorších jmen potomků celebrit

Hvězdy si to možná ani neuvědomují, ale správný výběr jména pro jejich dítě je dost zásadní. | foto: Profimedia.cz

Jméno si s sebou nese dítě celý život, proto by s jeho výběrem měli být rodiče velmi opatrní. Mnoho hvězd na to ale nedbá a své potomky nevědomky připravuje na krušný život.

U hollywoodských celebrit jsou atypická křestní jména dětí běžnou záležitostí, ale v českých končinách si na ně ještě pomalu zvykáme.

Které slavné osobnosti svým ratolestem vybraly skutečně podivná jména?

1.Kim Kardashian a Kanye West - dcera North

Jak to tak vypadá, slavná hvězda reality show brzy porodí kompas. Dceru společně s manželem Kanyem pojmenovali North a nenarozený syn dostane jméno Easton.

Kim Kardashian a dcera North.

2.Veronika Žilková - dcera Kordula

Svou dceru výběrem jména doživotně potrestala i česká herečka a její dcera Agáta to se synem Kryšpínem taky úplně nevychytala.

Veronika Žilková s dcerou Kordulou.

3.Jamie Oliver - dcery Poppy Honey, Daisy Boo a Petal Blossom Rainbow

Na svých potomcích se vyřádil i oblíbený kuchař Jamie Oliver, který se svou manželkou Jools pojmenoval své tři dcery Daisy Boo (Kravička Sedmikráska), Poppy Honey (Miláček Makovička) a Petal Blossom Rainbow (Okvětní Lístek Rozkvetlé Duhy).

Jamie Oliver s dcerami.

4.Nicolas Cage - syn Kal-el

Hollywoodský herec je známý svou zálibou v komiksech, a tak jeho přátele nepřekvapilo jméno jeho syna Kal-el, což je Supermanovo jméno z domovské planety Krypton.

Nicolas Cage a jeho syn Kal-el.

5.Michaela Ochotská - syn André

Bývalá moderátorka se svému synovi výběrem jména slušně pomstila. Po oblíbeném tenistovi Aggasim dostal jméno André, což samo o sobě tak hrozivě nezní. V kombinaci s příjmením Rosol už ale jde o děsivou kombinaci.

Michaela Ochotská s manželem a synem Andrém.

6.Ornella Koktová - Quentin

Nad jménem Quentin Kokta by se v USA asi ani nepozastavili, ale v Čechách si na něj budeme zvykat ještě hodně dlouho aneb Jmenuji se Kentán a jsem z Montarži.

Ornella a Quentin.

7.Zuzana Belohorcová - dcera Salma

Sexy moderátorka se ve výběru jména nechala inspirovat u své oblíbené herečky Salmy Hayek. Díky příjmení partnera - Hájek - je tak její dcera skoro jmenovkyní slavné Mexičanky.

Zuzana Belohorcová a dcera Salma.
Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 7:00 1. února 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  299
 • Haha
  126
 • Tvl
  67
 • Cože
  63
 • Super
  47
 • Sladký
  26
Komentáře