Hvězda Farmáře točí s Denise Richards: „Žiji v luxusu a nosím Vuittona!“

Je tomu už přes tři roky, co televize odvysílala nejsledovanější řadu reality show Farmář hledá ženu, kam se přihlásil také exotický Hassan. Ten lovil sympatickou farmářku Zuzanu. Když však přišlo na lámání chleba a mělo dojít k intimnímu sblížení, řekl jí tenkrát ne. Teď se Hassan Atalay vrací opět na scénu. Figuruje na stříbrném plátně a v posledních týdnech se objevil před kamerou dokonce bok po boku slavné Denise Richards. Expresu svěřil, jak se mu vede: „Jezdím si v luxusním jaguáru a ve ferrari. Do Farmáře mě přemluvili,“ tvrdí.

V roce 2014 se Hassan Atalay objevil v úspěšné primácké reality show Farmář hledá ženu. Do prostředí hnoje a hospodářských zvířat nakráčel v lakýrkách a nejspíš právě tím se dostal do širokého povědomí. Přestože se v tamní flóře a fauně příliš nevyjímal, farmářka Zuzana se do něj zamilovala. Ze života plného lásky však nakonec sešlo.

Nám se podařilo zjistit, že se dnes Hassan pohybuje ve filmovém průmyslu. Poslední týdny dokonce natáčel po boku slavné Denise Richards: „Jsem dablérem hlavního herce filmového projektu Alpha Code Brena Fostera. K danému projektu jsem se dostal náhodou, když mi známá zavolala, jestli bych o tuto práci neměl zájem. Prý jsem typově podobný hlavnímu herci. Souhlasil jsem. Jsem totiž již ve fázi, kdy je mi práce u filmu nabízena, a nikoliv mnou vyhledávaná!“ nechal se slyšet pro Expres Hassan.

„Vtipné bylo i to, že hned první natáčecí den na place vidím a svým očím nevěřím – metr ode mne slavná a krásná Denise Richards, o které jsem neměl ani tušení, že v tom filmu hraje. Každopádně překvapení velmi příjemné. S Denise jsem byl prakticky 16 hodin denně na place bok po boku, jelikož mají s Brenem prakticky shodné obrazy,“ tvrdí.

Hassan si potrpí na drahá auta.

Hassan si potrpí na drahá auta.

Hassan se dle vlastních slov pohybuje v showbyznysu už více než 18 let a zdá se, že se mu vede lépe než dobře: „Díky práci u filmu jezdím v luxusním Jaguáru XF a ve ferrari, nosím boty Versace a kabát mám od Louise Vuittona. Když se na pána Hassana Atalaye více zaměříte, tak zjistíte, že je v televizi viděn celkem dost často. Už v dětství jsem navštěvoval dramatický kroužek a hrál divadlo. Před 18 lety jsem začínal jako epizodní herec zahraničních produkcí točených v ČR a posléze jsem se dostal ke kaskadéřině, díky které jsem točil s takovým hvězdami jako Angelina Jolie nebo Tom Cruise. Ale jak už to bývá, kaskadér je ten, co svůj obličej neukazuje příliš často,“ posteskl si.

Hassan a farmářka Zuzana ve výřivce

Hassan a farmářka Zuzana ve vířivce

Farmář patří k jeho ač známějším, tak méně významným projektům.

„Proslavil jsem se, tedy pokud to tak můžu nazvat, Farmářem, ale pracoval jsem na lepších projektech, než je Farmář. Mnoho lidí říkalo, že se chci zviditelnit a podobně, ale už v té době jsem zviditelnění nepotřeboval a do Farmáře jsem byl, kulantně řečeno, přemluven,“ chlubí se.

Hassan nosí kabát Louis Vuitton.

Hassan nosí kabát Louis Vuitton.

Stane se z Hassana hvězda?

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 18. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  30
 • Trapas
  18
 • Super
  11
 • Tvl
  11
 • Sladký
  6
 • Cože
  5
Komentáře