Neděle 14. dubna 2024, svátek má Vincenc

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Zemřela Denisa z MasterChefa (†35). Nádor na mozku jí diagnostikovali těsně před svatbou

  Denisa Cziglová v soutěži MasterChef | foto: TV Nova

  V pětatřiceti letech prohrála svůj boj s rakovinou maminka, manželka a vyhlášená kuchařka Denisa Zajícová. Tu proslavila soutěž MasterChef, díky které se stala vyhledávanou food influencerkou. Pár měsíců před svatbou přišla zdrcující novina, lékaři jí našli agresivní nádor na mozku. Zajícová svůj boj 2. dubna prohrála, na sociálních sítích to oznámila její rodina. Po sobě zanechala milujícího manžela a jejich malou holčičku.

  Bojovala dlouho, svůj boj s rakovinou ovšem bohužel prohrála. V pětatřiceti letech zemřela Denisa Zajícová z televizní kuchařské soutěže MasterChef. Zajícová, za svobodna Cziglová, soutěž nevyhrála, pomohla jí ale nastartovat kariéru food blogerky a úspěšné influencerky.

  „Tyto řádky se nepíší lehce, ale naše Deniska dnes prohrála svůj boj s těžkou nemocí a bila se statečně, až do samého konce. Naše bolest je veliká, ale upřímně věříme, že už je jí lépe. Děkujeme všem Denisčiným kamarádkám a kamarádům, za neskutečný zájem, podporu a pomoc při péči o ní,“ uvedla na svých sociálních sítích rodina.

  „Neznáme nikoho, kdo by měl kolem sebe tolik opravdových a aktivních přátel jako ona, ta péče nás celou dobu neskutečně dojímala. Dodávali jste celé naší rodině sílu do každého dalšího dne, byly to pro nás nejhorší chvíle života a hodně těžký boj se zákeřnou a zlou nemoci. Díky vám všem, kteří jste se snažili Denisce ty poslední měsíce a dny zpříjemnit a ulehčit,“ píší dál ve svém vyjádření.

  „Děkujeme také andělům z domácího hospice ze Zahradnikové, za neskutečnou pomoc v těchto chvílích, díky vám všem jsme to zvládli a Deniska mohla být v pohodlí domova až do úplného konce. Sbohem lásko naše, nikdy na tebe nezapomene, teď už odpočívej. Tvoje milující rodina,“ dodávají.

  Denise lékaři našli nádor na mozku už v roce 2014, jen pár měsíců před svatbou poté, co dostala kuchařka epileptický záchvat. Chvilku to vypadalo, že s nemocí bojuje úspěšně.

  Rakovina se ale opět vrátila před rokem a to v tak náročné podobě, že musela rodina v čele s manželem založit pro Denisu sbírku. Léčba, kterou neproplácí ani pojišťovna ovšem přes veškeré snahy nezabrala.

  Fotogalerie