Sobota 20. července 2024, svátek má Ilja
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Vdova po Šuralovi (†28) Denisa: Návrat do veřejného života! Srdíčka a nová image! Žije sama?

  Vdova po Josefu Šuralovi se vrátila na sociální sítě: Zamilovaná srdíčka a nová...

  Vdova po Josefu Šuralovi se vrátila na sociální sítě: Zamilovaná srdíčka a nová image! | foto: Instagram

  Rok po tragické smrti manžela a bývalého kapitána pražské Sparty Josefa Šurala (†28) porodila dítě kontroverznímu podnikateli Tomáši Horáčkovi. Okamžitě se na vdovu Denisu Šuralovou začala ze všech stran valit lavina urážek a negativních reakcí. Trojnásobná matka se proto stáhla z veřejného života a komunikovala jen se svými nejbližšími přáteli. Detox od sociálních sítí Denise Šuralové vydržel tři roky. Nyní se pohledná blondýna vrátila na Instagram, kde lidem ukazuje střípky ze svého současného života.

  V dubnu roku 2019 zasáhla český fotbal obrovská tragédie. Reprezentační útočník a bývalý kapitán pražské Sparty Josef Šural, který v tu dobu válel v Turecku za tamní Alanyaspor, zemřel na následky dopravní nehody.

  Šural se tehdy vracel společně s několika dalšími hráči ze zápasu v Kayseri, řidič soukromého minibusu usnul za volantem a sjel ze silnice. Následné vyšetřování nehody odhalilo, že se otevřely vysouvací dveře dodávky, Šural z vozu vypadl a trefil se hlavou do svodidel. Utrpěl natolik devastující zranění, že neměl nejmenší šanci přežít.

  Krátce po tragédii se v Brně uskutečnil pohřeb, jehož se zúčastnily i ty největší fotbalové hvězdy z Česka. Vdovu Denisu Šuralovou, která zůstala na výchovu dvou malých dcer, po smutečním obřadu museli lidé podpírat.

  „Život už nikdy nebude jako dříve a mám pocit, že každou chvíli umřu, ale vím, že ti to nesmím udělat, protože bys byl nešťastný. Musíme bojovat s tragickým osudem. Nikdy se nepřestanu ptát proč. Miluji tě navždy, má lásko,“ vzkázala Denisa Šuralová svému muži do nebe skrz Instagram.

  S Josefem Šuralem se rozloučili spoluhráči z Turecka i tamní ministr zahraničí.

  Vdova Denisa byla naprosto mimo, jakoby si vzala nějaké utišující léky.

  Všichni tehdy mladou vdovu litovali a vyjadřovali jí skrz sociální sítě podporu. Zhruba rok po pohřbu ale deník Blesk jako první informoval, že Šuralová přivedla na svět třetí dítě. Otcem je podnikatel Tomáš Horáček, s nímž se Denisa očividně dala dohromady krátce po manželově smrti.

  „Myslím, že jsme se seznámili loni v červnu ve Stromovce. Postupem času jsme začali podnikat výlety s dětmi. Deniska má stejně starou dceru Vanesku jako já syna Sebastiana. Velký dojem na mě udělalo to, že si obě děti extrémně rozuměly a rozumějí si doteď,“ popsal Horáček pro Blesk.cz.

  Kontroverzní podnikatel, jehož policie v roce 2018 obvinila z uplácení a ovlivňování veřejných zakázek, také řekl, že za Šurala splácí dluhy. „Nechal za sebou zejména nesplacené hypotéky,“ sdělil výše uvedenému serveru Horáček.

  Podnikatel Tomáš Horáček

  Denisa se vrátila do veřejného života a ukázala novou image. Žije sama?

  Po tomto vyjádření se na Denisu Šuralovou začala valit kritika ze všech stran. Trojnásobná matka se proto rychle stáhla z veřejného života.

  Nejenže nekomunikovala s žádnými novináři, ale také si načas smazala svůj instagramový profil, kde byla dříve velmi aktivní. Nikdo kromě nejbližších kamarádů tedy netušil, jak se jí daří.

  Před časem se ale vdova po Josefu Šuralovi nečekaně vrátila zpět na sociální sítě a „oživila“ svůj profil na Instagramu, kde ji sleduje přes šest tisíc lidí. Na profil Denisa přidala několik aktuálních fotek a krátkých videí, z nichž je patrné, že je velmi šťastná. Nešetří spokojenými úsměvy, emotikony srdíček ani zkrášlujícími filtry. Svým přátelům také Denisa Šuralová ukázala také novou image v podobě dlouhé blonďaté hřívy a o něco výraznějších rtů.

  Jakési informační embargo ale Šuralová zatím neodvolala. S novináři stále nekomunikuje. Svědčí o tom fakt, že na otázky redaktora Expresu do vydání článku nereagovala.

  Vdova po Josefu Šuralovi se vrátila na sociální sítě: Zamilovaná srdíčka a nová...

  Zajímalo nás mimo jiné to, zdali stále tvoří pár s výše zmíněným byznysmenem Horáčkem. Na Instagramu totiž Denisa zatím nesdílela ani jednu společnou fotku a –⁠ soudě podle fotek –⁠ vypadá to, jako by snad žila sama.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 18:30 sobota 23. září 2023. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   38
  • Tvl
   16
  • Haha
   13
  • Super
   7
  • Cože
   3
  • Sladký
   1