jít naiDNES.cz

Kauza tlustých stehen Demi Lovato: Lepší, když je ženská sošná než vyhublá

Demi Levato má obří stehna. Buďme za ně rádi! | foto: Koláž Expresu

V posledních dnech, týdnech a měsících se hojně diskutuje o macatých stehnech americké popstar Demi Lovato (25). Je pravda, že nám tato kdysi drobná dívka trochu nakynula. My si ale myslíme, že její obtloustlá verze je minimálně milionkrát lepší než to, jak vypadala v minulých letech, kdy ji trápily stravovací problémy.

Populární zpěvačka má mít za sebou několik bolestivých rozchodů. A právě zlomené srdce bývá často zmiňováno jako hlavní důvod jejího nekontrolovatelného tloustnutí.

Svými stehny teď Demi Lovato upoutala pozornost během koncertu v Londýně. Měla na sobě velmi odvážný kostýmek, který dal jejím křivkám pořádně vyniknout. 

Lovato za svou postavu i volbu oděvu schytala velkou kritiku. Prý je tak moc tlustá, že si něco takového nemůže dovolit nosit. My máme ale jiný názor!

Demi Lovato a její obří stehna.

Demi Lovato a její obří stehna.

Jasně, Demi by mohla pár kilo shodit. Poté by byla asi úplně dokonalá. Jenže tohle není o tom, jak kdo vypadá, ale u zpěvačky jde především o to, jak zpívá.

Demi pořádně nakynula. Nám to ale vůbec nevadí.

Demi pořádně nakynula. Nám to ale vůbec nevadí.

Spíše než abychom ale macatou sexbombu hanili pro její obří stehna a zadek, bychom jí měli poblahopřát, že se nejspíše již definitivně zbavila stravovacích problémů, které ji delší dobu trápily.

Před pár lety hladověla a snažila se být co nejhubenější. V jednu chvíli vypadala přímo jako „ukázková anorektička“.

Takto Demi vypadala dříve, kdy měla stravovací potíže.

Takto Demi vypadala dříve, kdy měla stravovací potíže.

Teď má nějaké to kilíčko navíc a nebojí se to světu ukázat. Za svou novou postavu se nestydí. Kritika se na ni ale valí i tak čím dál víc. A my se ptáme proč? 

Vyhublé ženy už totiž dávno nejsou ideálem krásy. Dnes frčí spíše ty, které mají pár kilo navíc a umí je prodat – jako právě Demi Lovato, která ze sebe v pětadvaceti letech udělala jednu z nejmladších a nejvyhledávanějších MILFek na internetu.

Demi má nadváhu. Vypadá ale mnohem lépe, než tehdy, kdy ji trápily stravovací...

Demi má nadváhu. Vypadá ale mnohem lépe než tehdy, kdy ji trápily stravovací potíže.

A kritika její postavy? Zbytečná. Všichni totiž vědí, že kamery a čočky fotoaparátu přidávají kila, takže postava divy vypadá zkresleně, ale hlavně ženám, které nejsou modelky na haute couture, více sluší kila nahoře nežli dole.

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:27 26. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  34
 • Trapas
  11
 • Haha
  9
 • Sladký
  9
 • Cože
  8
 • Tvl
  6
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat