Neděle 14. srpna 2022, svátek má Alan
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Gottová, Žilková, Kubelková, Grossová i Batulková: Slavné matky, co tahají za nitky

  Není nad to mít slavnou maminku, která ví, co a jak. Svoje o tom vědí dcery Veroniky Žilkové, Ivy Kubelkové, Ivany Gottové, Dany Batulkové i Šárky Grossové. | foto: Koláž Expres.cz

  Moderátorka Iva Kubelková (45) je coby maminka velmi spokojená. Starší dcera Natálie (17) už září na přehlídkových molech, a navíc randí s Adamem Mišíkem (25), a tak je čas na to si vzít do parády mladší Karolínu (13). Tu během dovolené nafotila tak, že mnohým spadla brada. Ti zbylí zdvihají varovný prst a ptají, jestli už to není za hranou. Není. Podporovat své potomky v Česku není trestné a řadě slavných matek se taková snaha, zlí jazykové by možná řekli „tlačenka“, náramně vyplatila. O kterých dámách je teď řeč?

  „Moje zlato,“ napsala pyšná maminka Iva Kubelková k fotce mladší dcery Karolíny Jiráskové, kterou zvěčnila, kterak se koupe v moři, samozřejmě v plavkách.

  Většině fanoušků se náramně líbila, našli se ale i tací, kteří si dovolili zapochybovat.

  „Ivo, je pěkná, ale kolik je krásnějších děvčat. Holt nemají známé maminky. Už je to tak nějak dost dané, že děti známých osobností mají tu cestu jednodušší. Vy jste se vypracovala sama, klobouk dolů, holky trochu jedou na vaší známé tváří. Jinak jsou celkem tuctové,“ vzkázala modelce, moderátorce a zpěvačce Zdeňka, která si svou poznámkou docela naběhla.

  Iva Kubelková dceru vyfotila na dovolené a někteří lidé s tím mají problém.

  „Ony jsou na druhou stranu víc vidět a může se jich v citlivém věku dotknout poznámka, že jsou celkem tuctové. Proč ta poznámka, když si to ty holky mohou evidentně přečíst? Každý milující rodič rád pomůže svému dítěti, ale udržet se stejně musí každý sám,“ míní na to konto Aneta.

  Do diskuze přispěla i sama Kubelková, která se své dcery láskyplně zastala a zároveň vyslala jasný vzkaz těm, kdo by se do jejích dětí chtěli strefovat.

  „Nejtuctovější je ten, kdo má potřebu psát o komkoliv, jak je tuctový,“ nechala se slyšet, aby se jí poté dostalo velkého zastání ze strany dalších dam z její instagramové bubliny. Paní Zdeňka to pořádně schytala a byl by velký div, kdyby se ještě někdy rozhodla cokoliv na profilu Kubelkové komentovat.

  Iva Kubelková s manželem Georgem Jiráskem a jejich dcery Natálie a Karolína vyrazili na výlet do Paříže.

  Moderátorka, která se blýskla i v show Tvoje tvář má známý hlas, není jediná, kdo svým dcerám pomáhá prosadit se a postupně je přivyká na život v záři reflektorů. 

  Veronika Žilková se svými dcerami Agátou a Kordulou

  Svoje o tom ví také Veronika Žilková, která doteď radí své nejstarší dceři Agátě Hanychové, a když na to přijde, velmi ráda ji pochválí nebo naopak pokárá, když je třeba, a klidně i přes média. Hlavně že dosáhne svého. 

  Do parády už si vzala i Kordulu Stropnickou, která po jejím boku zazářila na filmovém festivalu v Karlových Varech.

  Ivana Gottová se svými dcerami. Už jsou z nich velké slečny.

  To Ivana Gottová se oproti herečce drží při zemi a volí jemnější způsoby, výsledek je ale také více než uspokojivý a má být na co pyšná. Obě dcery, které má s Karlem Gottem, dělají čest jeho jménu, a tak může být vdova po oblíbeném zpěvákovi spokojená. Jejich tatínek by na ně byl jistě pyšný, což se bohužel nedá říct o jejich starší sestře Dominice. Ale to je jiný příběh...

  Mariana Prachařová s maminkou Danou Batulkovou

  Také Dana Batulková si vybrala mírnější cestu. I ta se ukázala jako správná a vedoucí k cíli. Z její dcery je úspěšná influencerka a příležitostná zpěvačka, která už může nabídnout více než jen hvězdné příjmení a slavnou rodinu. Ono obstát v takové konkurenci není jen tak, to by měli mít kritici na paměti.

  Šárka Grossová a její dcery Denisa a Natálie

  V našem výčtu nesmí chybět ani Šárka Grossová, která se poněkud vymyká. Expremiér Stanislav Gross přece jen nepatřil mezi hvězdy showbyznysu a ani ona, coby bývalá servírka z kantýny Poslanecké sněmovny nebyla zrovna dvakrát znalá poměrů na prknech, která znamenají svět.

  Přesto je její mladší dcera Natálie vyhledávanou muzikálovou zpěvačkou, zatímco starší Denisa se věnuje tanci a také fotografování.

  Potomkům slavných se na Expresu v budoucnu budeme dále věnovat!

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Neklidné nohy či noční děs. Poruchy spánku předcházejí nemocem, říká neurolog

  Premium Říká se, že dobrý spánek je sladší než med. Což naznačuje jeho hlavní funkci: nechat tělo odpočinout. A působí i coby...

  Oktagon bez Rusů, zájem o ostrovy i kdo s kým o titul. Co chystá Novotný

  Premium Letní turnaj na pražské Štvanici zaujal i uznávané zámořské experty, kteří se jinak výhradně věnují nejlepší soutěži...

  Dnes se bavím líp i bez drog a alkoholu, říká terapeut a bývalý narkoman

  Premium Jeho příběh je drsný, ale má happy end. Čtrnáctileté balancování na hraně s pervitinem, závislost, lži, prostitutky,...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Neděle 14. srpna 2022, svátek má Alan
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz