S Davidem Svobodou jsme jen kamarádi, asi vyzkouším internetovou seznamku, říká Lálová

17. ledna
Krásná tanečnice ze StarDance Veronika Lálová (29) byla hostem v pořadu Experti, kde přišel na přetřes nejen tanec, ale také její vztah s pětibojařem Davidem Svobodou. Dlouho se spekulovalo, že se během taneční soutěže mezi nimi zrodila láska. Jak to teď vlastně mezi sebou mají?

Svůdná tanečnice Veronika Lálová přišla do studia se zářivým úsměvem, jímž musí odzbrojit nejednoho muže. Postavu si v této těžké době, kdy jsou fitka zavřená, udržuje, vlastně i musí, jestli se chce jednou vrátit k tanci naplno.

„Snažím se hýbat, jak to jen jde. Byla jsem zvyklá chodit pravidelně cvičit a teď mi to chybí. Ale děkuji aspoň za ty online lekce, které mám,“ říká v pořadu Experti Veronika.

Nedávno měla možnost si zatancovat na pódiu se svým parťákem ze StarDance Davidem Svobodou při příležitosti vyhlášení Atleta roku.

„Konečně jsem se cítila zase šťastná. I když tam nebylo žádné publikum, ale byli jsme rádi, že se zase vidíme, můžeme si vzít kostýmy a cítit se jako dřív. Hodně mě to nakoplo a doufám, že brzy bude zase něco jiného,“ raduje se. Nicméně dost se o ní šušká, že si s pětibojařem byli více než blízcí, že byli a snad i jsou milenci. 

Jak to vidí samotná Veronika?

„Vím, že to k tomu vybízí, ve StarDance se už to párkrát stalo, že se do sebe tanečníci zamilovali, ale to není náš případ. My se máme rádi, ale jen jako kamarádi. Více za tím nehledejte. Já jsem nezadaná,“ smála se.

Což je s podivem, protože když se převleče do kostýmu z karnevalu v Riu de Janeiru, musí zaujmout jistě spoustu mužů. Sama přitom v lásce zase tolik štěstí neměla.

„Nikoho nemám, ono se seznámit v této těžké době nebo někoho pozvat na rande, to je dost obtížné, když pomalu nemáte kam jít. Internetové seznamky jsem nikdy nevyužívala, nikdy jsem je neměla. Ale kdoví, třeba si ji jednou budu taky muset pořídit, protože se už jinak nepůjde s někým seznámit,“ smála se krásná hvězda StarDance.

Lálová není vychrtlá, což jí neuvěřitelně sluší.

Teď se ale spíše zabývá tím, co by mohla dělat při tancování, aby se uživila. Proto rozjela obchod s luxusní kosmetikou a snaží se přivydělat si nějakou tu kačku navíc. 

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Komentáře