Nejstylovější pár filmové premiéry „Na střeše“: Švehlík s manželkou zastínili všechny!

Aspirují na nejstylovější pár českého showbyznysu. | foto: Pavel Dvořák, Tilen Vajt

Aspirují na nejstylovější pár českého showbyznysu? Vypadá to, že ano. David Švehlík na premiéru filmu „Na střeše“ vyvedl svou krásnou manželku Vendulku a kromě toho, že je dvojnásobná maminka několik měsíců po porodu hubená jako lunt, společně působí jako elegance sama.

Na červencovou premiéru filmu „Úsměvy smutných mužů“ musel ještě David Švehlík bez podpory své krásné ženy Venduly. Ta jenom několik dní předtím porodila jejich druhého společného potomka, který dostal jméno Josef, což přímo na tehdejší premiéře prozradil Švehlíkův herecký kolega Jaroslav Dušek.

Možná kvůli absenci ženské ruky tehdy večer působil hercův outfit nedotaženým dojmem. Bílou košili měl přes oblekové kalhoty a sako pro jistotu nechal rovnou doma.

Přípravy na včerejší premiéru nového filmu Jiřího Mádla „Na střeše“ byly ale u Švehlíkových, jak se zdá, mnohem důkladnější. Zatímco David oblékl na míru padnoucí modrý oblek, jeho žena zvolila kalhotový kostýmek s proužky. A nutno říct, že v pražské Lucerně byste stylovější pár jenom těžko pohledali.

Premiéru filmu si Svehlíkovi užili.

Premiéru filmu si Švehlíkovi užili.

Aspirují na nejstylovější pár českého showbyznysu.

Aspirují na nejstylovější pár českého showbyznysu.

Oči na krásné Vendule, která je jenom půl roku po porodu hubená jako lunt, mohli nechat všichni přítomní pánové. Svým osobitým kouzlem zaujala dokonce i Vojtu Dyka.

Sami se podívejte, jak to Švehlíkovi a jeho krásné ženě na premiéře filmu „Na střeše“ slušelo.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat