Tvrďák na ledě, ale jako tatínek bude něžný: Pastrňák s partnerkou na romantické fotce vhání slzy do očí

12. května
I když se vždycky snažil prezentovat jako kluk, který se s nikým a ničím nepáře, vše má na háku, teď se David Pastrňák (24) doslova mění před očima. Ne že by na ledě vyměkl, ale když je mimo něj, je z něj romantik a něžný partner, který by se pro nenarozené miminko a jeho maminku rozdal. Stačí jedna fotografie s bříškem a všem vlétnou do očí slzy dojetí.

Hokejista David Pastrňák byl vždycky velkým suverénem a obávaným protihráčem. Vždy působil sebevědomě, vždy věděl, co chce v životě dokázat, chtěl být nejlepším hokejistou světa, v čemž má hodně našlápnuto.

Teď jde hokej tak trochu na druhé místo. Každou chvíli se mu narodí první potomek a hokejista je z toho sám tak vedle, že už teď je vidět, jak skvělým a starostlivým otcem bude.

I když se ho protihráči obávají, svou krásnou partnerku ze Švédska Rebeccu by nejradši na rukou nosil. Jen z té jejich společné fotky, kde jí hladí bříško, tříská tolik emocí, že se z toho lidé včetně Davida dojímají.

Chce být u porodu, chce miminko hned držet a dát mu svou lásku, které má v sobě na rozdávání. Jako syn samoživitelky se zavázal, že nikdy nenechá dítě na holičkách a vždy mu půjde tím nejlepším příkladem. 

Nikdo nepochybuje o tom, že se v něm otcovství rozhoří naplno, že nebude mít na žádné mejdany po zápasech ani pomyšlení a bude tátou na plný úvazek. 

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:26 čtvrtek 9. září 2021. Anketa je uzavřena.

  • 9
  • 5
  • 4
  • 3
  • 3
  • 3
Komentáře