David Matásek se počtvrté oženil. Vzal si o čtvrt století mladší přítelkyni!

David Matásek se počtvrté oženil. Veselku odhalila jeho prvorozená dcera. | foto: Koláž Expresu

Čtyři děti, čtyři svatby. To je bilance herce Davida Matáska. Ten dnes pojal svou dlouholetou partnerku a matku v pořadí čtvrtého potomka Evu Vlachovou za manželku. Na Instagramu to prozradila jeho dcera Linda!

Věk je jenom číslo. Důkazem toho je herec a hlavně velký milovník David Matásek. Ten nejenže se v 53 letech stal počtvrté otcem, dneska se dokonce počtvrté oženil. Na Instagramu to vtipně okomentovala jeho dcera Linda, kterou má s dramaturgyní Simonou Matáskovou.

„Tak jsme nám oženili tátu! Ty vole, táto, ale už do čtveřice. Je ti to jasný?!“ napsala Linda Matásková, která tak svému otci nepřímo naznačila, že už by to mohla být konečná.

David Matásek alias Kendy z Básníků má se svatbami velké zkušenosti. Jeho první manželkou byla hudebnice a basistka skupiny The Plastic People of the Universe Eva Turnová. Pak si vzal již zmíněnou Simonu Matáskovou, s níž má dceru Lindu. Před Evou Vlachovou byl ženatý s Kateřinou Matáskovou, se kterou má dceru Marii a syna Benjamina. Se současnou (nyní již) manželkou, která je o 25 let mladší, vychovává syna Antonína, jenž se narodil na konci roku 2016.

Novomanželům přejeme hodně štěstí. Tak snad to bylo naposledy.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat