jít naiDNES.cz

Pyšný ženich Limberský: Na Instagramu se pochlubil fotkami z Mauricia

David Limberský si svou vyvolenou vzal dvakrát. Na Mauriciu a v Plzni. | foto: instagram

Fotbalový plzeňský obránce a bouřlivák David Limberský do toho praštil. Svou vyvolenou si vzal dokonce dvakrát. Jednou na Mauriciu, podruhé v Plzni. V obou případech byla svatba ztělesněním pompéznosti, jak už je fotbalistovým dobrým zvykem.

Ne všechno drahé je také hezké. Fotbalista David Limberský se drží především toho prvního, vkus už je občas na pováženou. Naposledy to dokázal okázalým svatebním obřadem na exotickém ostrově Mauricius.

Tam jako velký romantik pojal za choť svou přítelkyni Lenku. Jak Limberský, tak nevěsta netroškařili a na velký den se řádně vymódili.

Samozřejmě že fotbalista nebude patřit mezi ty, kteří by měli nějak hluboko do kapsy. Lesk luxusních značek tak byl samozřejmostí, stejně jako doplňky, které nenechaly nikoho na pochybách, že tady se odehrává velká láska.

Nevěsta oblékla body s nařasenou sukní, jejíž rozparek odhalil stehno až k rozkroku, ale styl šatů se příliš nehodil k ženichovu svatebnímu obleku. 

Limberský si oblékl bílou košili a upnuté bleděmodré kalhoty, které doplnil značkovým páskem s výrazným logem.

Už v minulosti dvojice veřejnost zaujala svými stylizovanými fotkami, které demonstrují jejich jejich slabost pro okázalost, a to vánočním stromečkem, jenž více než Vánoce evokoval šlehačkový dort posetý růžovými mašlemi.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:15 středa 9. října 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  28
 • Haha
  18
 • Super
  17
 • Cože
  17
 • Tvl
  17
 • Sladký
  16
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat