jít naiDNES.cz

Podvod na Limberského: Snoubenka ho sbalila jako Veronika Jágra?

Luxusní dovolená, dobré jídlo a sexy přítelkyně. David Limberský si prostě potrpí na luxus! | foto: Instagram

Fotbalistu Davida Limberského (35) čeká svatba s osudovou ženou. Ale opravdu to byl jen ten osud, který ho spojil s modelkou Lenkou Olbertovou, nebo tomu Miss Praděd dopomohla a teď o všem jen lže? Aby se milionář ze zeleného trávníku pořádně nedivil a nebyl na tom podobně jako Jaromír Jágr s Veronikou Kopřivovou.

Milovník luxusu David Limberský si vždycky potrpěl na to, aby vedle sebe měl „výstavní kousek“. Ale nechtěl mít vedle sebe jen tuctovou modelku, která půjde po jeho penězích. Chtěl holku, která bude nejen první liga, ale nepůjde jen po slavném příjmení.

Když se potkal s modelkou Lenkou Olbertovou, myslel si, že je to přesně ta pravá, ta, která vlastně ani neví, kdo on je. Sama sexy brunetka hlásala do světa, že vůbec netuší, kdo její milovaný David vlastně byl. Netušila prý, že je to slavný fotbalista.

Lenka mu dokonce zamotala hlavu natolik, že ji nedávno dokonce požádal o ruku. Vypadá to jako příběh z pohádky, který bude mít dobrý konec. Ale opravdu fotbalista ví všechno o své budoucí manželce?

Podle některých přátel z jejich okolí ta holka nebude tak čirá jako studánka, jak se snaží tvářit. Sice dělala fotbalovou analfabetku, ale podle všeho asi moc dobře věděla, o koho jde a kolik má na kontě.

„Skoro rok ho uháněla ještě v době, kdy byla vdaná. Sice říká, že o tom, kdo je, nevěděla, ale to lže. Měla o něm dost načteno a šla si za svým cílem. Vždycky toužila po úspěšném fotbalistovi,“ prozradila nám kamarádka z Lenčina okolí.

Aby se nakonec „Limba“ nedivil, koho si bere za ženu. Když mu mohla lhát v tak banální věci, jako je povědomí o jeho úspěšné kariéře, co se může dít během manželství, až jednou skončí kariéru?

Aby nakonec nešla za lepším, o kterém samozřejmě zase nebude vědět, kdo je a kolik má na kontě. Třeba se ale modelce jen křivdí a opravdu nevěděla, s kým se stýká. To už ví jen sama Lenka, která se brzy stane paní Limberskou.

Jejich příběh lásky tak trochu připomíná podobný případ s božským hokejistou Jaromírem Jágrem (46). Ten byl dlouho svobodným mládencem, než „náhodně“ potkal Veroniku Kopřivovou (27). 

Ta ho prý také vůbec neznala a netušila, o koho pořádně jde, když šla s kamarádkou na floridský stadion, aby se pak šly podívat dozadu do kabiny. Byla to určitě láska na první pohled pro jeho zlaté srdce, nikoliv kvůli slávě a penězům jako u budoucí paní Limberské. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:09 pondělí 10. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  171
 • Trapas
  36
 • Tvl
  24
 • Super
  20
 • Cože
  13
 • Sladký
  10
Komentáře

Mohlo by vás zajímat