Životní gól Davida Limberského? Fotbalista chce zaskórovat i v ložnici

15. srpna

David Limberský si svou vyvolenou vzal dvakrát. V Plzni a na Mauriciu. | foto: instagram

Fotbalista David Limberský (35) se nedávno oženil s přítelkyní Lenkou, která se stala paní Limberskou. Užívají si sami sebe, jezdí na luxusní dovolené, chodí do vyhlášených restaurací a klubů. Ale vypadá to, že jejich život je pořád neúplný. Přiletí na zelený trávník brzy čáp?

Fotbalista David Limberský miluje, když může zaskórovat, dát pořádný gól, tak proč nevyhrát i v ložnici? Má novou manželku, krásnou a sexy, jsou jako Barbie a Ken, tak proč nepostoupit do dalšího životního levelu?

Na Viktorce, kde David hraje, se začalo šuškat, že už fotbalista s novomanželkou Lenkou „zadělávají“ na miminko. I když Limberský už dvě děti z předchozího manželství má, chtěl by další.

Sám ví, že věk nezastaví a jeho kariéra na zelené trávě se blíží ke konci, tak proč se nesoustředit na plození potomků. Peníze na to má, může je zajistit, stejně jako vnadnou manželku, tak proč na něco čekat.

Pro něj by to mohla být životní výhra, kdyby v ložnici zaskóroval a Lenka byla těhotná. Kdy pak se asi na Instagramu David pochlubí, že se stane tatínkem? 

Může to být hodně brzy. 

Fotogalerie

Komentáře