jít naiDNES.cz

Životní gól Davida Limberského? Fotbalista chce zaskórovat i v ložnici

David Limberský si svou vyvolenou vzal dvakrát. V Plzni a na Mauriciu. | foto: instagram

Fotbalista David Limberský (35) se nedávno oženil s přítelkyní Lenkou, která se stala paní Limberskou. Užívají si sami sebe, jezdí na luxusní dovolené, chodí do vyhlášených restaurací a klubů. Ale vypadá to, že jejich život je pořád neúplný. Přiletí na zelený trávník brzy čáp?

Fotbalista David Limberský miluje, když může zaskórovat, dát pořádný gól, tak proč nevyhrát i v ložnici? Má novou manželku, krásnou a sexy, jsou jako Barbie a Ken, tak proč nepostoupit do dalšího životního levelu?

Na Viktorce, kde David hraje, se začalo šuškat, že už fotbalista s novomanželkou Lenkou „zadělávají“ na miminko. I když Limberský už dvě děti z předchozího manželství má, chtěl by další.

Sám ví, že věk nezastaví a jeho kariéra na zelené trávě se blíží ke konci, tak proč se nesoustředit na plození potomků. Peníze na to má, může je zajistit, stejně jako vnadnou manželku, tak proč na něco čekat.

Pro něj by to mohla být životní výhra, kdyby v ložnici zaskóroval a Lenka byla těhotná. Kdy pak se asi na Instagramu David pochlubí, že se stane tatínkem? 

Může to být hodně brzy. 

Fotogalerie

Premium

Konec dovolených u Mrtvého moře? Závrtů přibývá, turistům hrozí nebezpečí

Mrtvé moře vysychá a­ dává o­ tom svému okolí dost razantně vědět. Zvyšuje se počet míst, kam už lidé nesmějí. Kde byla...

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře