jít naiDNES.cz

Limberského přípravy na svatbu: Bude výzdoba rozkošná tak jako vánoční stromek?

Nejkýčovitější vánoční stromeček představil fotbalový obránce David Limberský s rodinou. | foto: instagram

Bouřlivák z fotbalového trávníku David Limberský (35) možná brzy zkrotne jako beránek. Již brzy mu nasadí chomout modelka Lenka Olbertová, která si s fotbalistou dokáže skvěle poradit. David má totiž dělat vše, jak jeho nastávající píská. Bude mít na starosti i výzdobu na svatbě, jako tomu bylo u zvláštních okras na Vánoce?

Fotbalista David Limberský se svatbě vyhýbal jako čert kříži. Máma jeho dvou dětí se sňatku nedočkala, ale sexy Lenka Olbertová asi dobře věděla, jak na sportovce. 

Umí si ho „zpracovat“ tak dobře, jako to Limberský umí s míčem na hřišti. Ví, jak na něj a jak ho dostat přesně tam, kam potřebuje. A je jedno, že pak může vypadat k smíchu.

Kdo by zapomněl na kontroverzní vánoční stromeček, který byl plný růžových mašlí a všeho podivného, jen to vzdáleně připomínalo něco, pod co se mají dávat dárky.

Smál se jim celý internet kvůli přesládlému stromku, ale pár si to nebral osobně. Mají rádi kýčovitější věci, tak proč se za to stydět?

Teď nastává otázka, jestli se bude jejich blížící se svatba nést v podobném duchu jako jejich přeslazené Vánoce, nebo se budou více mírnit?

Se snoubenkou se už připravují na svatbu, budou tam mít takovou výzdobu jako na...

Se snoubenkou se už připravují na svatbu, budou tam mít takovou výzdobu jako na Vánoce?

Oba jsou milovníci luxusu a je jedno, jestli jde o něco do očí bijícího, hlavně ať je vidět, že na to mají. Takže lze čekat, že to nebude nic skromného a decentního.

Fanoušci i lidi, kteří se fotbalistovi rádi smějí, se nemohou dočkat, s čím zase Limberský a jeho snoubenka přijdou. Ani růžová svatba není vyloučená, Limba jako bonbonek. Představa je to vtipná, ale ne nereálná. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 7:18 8. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  32
 • Trapas
  21
 • Super
  12
 • Tvl
  11
 • Cože
  10
 • Sladký
  10
Komentáře

Mohlo by vás zajímat