Návrat k bývalce? Tohle se snoubence Davida Limberského líbit nebude!

Mají k sobě bývalí milenci stále blízko? | foto: Profimedia.cz

Není to ani pár měsíců, co se bouřlivák David Limberský (35) zasnoubil s modelkou Lenkou Olbertovou, aby mezi jejich dosud neotřesitelnou lásku zasáhla jiná žena. Vypadá to, že fotbalista nemusí mít oči jen pro dívku svého života, ale možná si nechává pootevřená vrátka, kdyby to náhodou nevyšlo.

Slavný fotbalista David Limberský vždycky rád vybočoval z řady. Ať to bylo na trávníku, mezi kamarády, v baru, či mezi ženami. Vždycky byl rád středem pozornosti a rád na sebe upozorňoval. Vždycky toužil být obletovaný a obdivovaný.

Vypadalo to, že se vedle sexy modelky Lenky Olbertové konečně usadil, začal sekat latinu, přestal vyvádět a pít, balit holky na každém rohu. Dokonce se začala plánovat velká veselka a Miss Praděd se už vidí jako paní Limberská.

Ale je opravdu vše tak zalité sluncem, jak se snaží David tvářit? Nebo si nechává otevřená zadní vrátka, kdyby mu to s modelkou nevyšlo? Prý má být stále v kontaktu s bývalou láskou Dominikou Mesarošovou (33), se kterou randil, než se provalil jeho vztah se sexy brunetkou.

A je veřejným tajemstvím, že si Dominika s Lenkou kvůli fotbalistovi vjely do vlasů a od té doby si nemohou přijít na jméno. Jenže „Limbovi“ tato ženská nevraživost asi nevadí, protože si má se silikonovou sexbombou psát.

„Občas si napíšou, ale je to spíš taková ta zdvořilostní fráze. Ale kdyby to věděla jeho snoubenka, asi by radostí neskákala, protože nemůže Dominiku vystát,“ řekl nám blízký kamarád z modelčina okolí.

Jak to ten Limberskými s těmi ženskými má? To by si musel sám sáhnout do svědomí, ale snad by mu jeho láska odpustila, přece jen se vedle ní dost změnil.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:44 28. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  18
 • Haha
  17
 • Super
  15
 • Tvl
  9
 • Cože
  7
 • Sladký
  7
Komentáře