jít naiDNES.cz

Jedna svatba nestačila. Limberský se oženil podruhé, teď pro chudé příbuzné

Svatba s krásnou Lenkou Olbertovou se Davidu Limberskému pořádně prodražila. Fotbalový rebel si ji totiž vzal dvakrát. Po veselce na exotickém ostrově Mauricius přichystal svatbu i v Česku!

Jednou jim to nestačilo, David Limberský a jeho krásná manželka Lenka si proto své ano řekli podruhé. Po návratu z Mauricia přichystali obřad i pro své rodiny a nejbližší přátele, jimž mohlo být líto, že se vzali bez jejich přítomnosti.

A z videa, které zveřejnil Limberského věrný parťák Ondřej Vaněk, to vypadá, že se druhá svatba odehrála bezprostředně po jejich příletu do Česka. Fotbalový rebel má na sobě stejné oblečení, v němž řekl své dnes již ženě ano na konci května.

Zatímco s první svatbou se pochlubil na Instagramu, druhou nechal bez komentáře. Nebýt jeho klubového kamaráda Ondřeje Vaňka, nejspíš by se o ní veřejnost nedozvěděla. Bez něj by se ale honosná svatba konat nemohla, Limberský s Vaňkem jsou totiž nerozluční.

A to doslova ve všem.

Když fotbalista před téměř čtyřmi lety naboural svůj luxusní vůz Bentley a následně nadýchal 1,5 promile, byl to právě Vaněk, kdo s ním mimo jiné seděl v autě.

Ten si tak teď na lumpárny bude muset najít jiného parťáka. Limberský se totiž kasá, že se snaží polepšit. „Chtěl bych poděkovat své ženě za trpělivost, kterou dostávám, ne vždy to má se mnou jednoduché, ale lepším se,“ slíbil veřejně krátce před svou první svatbou.

Tak jsme zvědaví.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 8. října 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  78
 • Super
  30
 • Sladký
  27
 • Tvl
  23
 • Haha
  19
 • Cože
  16
Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

K jídlu suchý chleba, místo chráničů molitan. Zpověď Pastrňákovy mámy

Příběh jak z hollywoodského filmu. Marcela Ziembová je máma hokejové hvězdy světového formátu Davida Pastrňáka, kterému...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat