Sobota 25. září 2021, svátek má Zlata
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Volby
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  David Kraus se snaží mladší partnerku „převychovat“: Vedli jsme doma dlouhé diskuze. O čem?

  Zpěvák David Kraus (41) si doma zjednal pořádek. Uvědomuje si, že jeho partnerka Sarah Opravilová (21) je o generaci mladší, a tudíž má jiný pohled na svět a sociální sítě, ale i tak si ji vlastně „vychovává“ k obrazu svému. O čem doma vedli dlouhou diskuzi? A proč si dává načas se svatbou, i když spolu mají půlroční dceru?

  Muzikant David Kraus je známý tím, že jako jedna z mála slavných osobností svůj soukromý život neprobírá na sociálních sítích. Dokonce se mu podařilo utajit i to, že jeho partnerka Sarah Opravilová byla těhotná a porodila mu dceru.

  Proto se rozhodl, že svou první ratolest nebude dávat na Facebook ani Instagram.

  „Až se bude chtít jednou malá streamovat, ať se streamuje, ale já nechci vydělávat na svém dítěti, pleny i kočár si koupím klidně za svoje. Nechápu, že tohle lidé dělají,“ říká zpěvák pro Expres.

  Také přiznal, že kvůli tomu doma vedli s přítelkyní dlouhé diskuze, protože ona je o generaci mladší a ráda se prezentuje na Instagramu a ráda by se chlubila i svou rodinou. Jenže to David nechce.

  David Kraus s partnerkou a psím miláčkem.

  „Měli jsme velkou diskuzi, protože mám přítelkyni poměrně mladou, miluje Instagram, a já se jí za tu dobu, co jsme spolu a narodila se nám malá, snažím ten Instagram znechutit. Ona mi pořád vysvětluje, kolik bych tam mohl vydělat peněz, kdybych prodával reklamu, kolik by malá mohla mít věcí zadarmo. Myslím si, že dneska už je na mé straně a nechce to,“ dodal s úsměvem David.

  Sám jí navrhl, že když už bude chtít být „instamaminka“, která žije mateřstvím a chce o tom dávat příspěvky, ať přes dceru dává emotikony. 

  A co svatba? David už o své partnerce mluví jako o své ženě.

  David Kraus s partnerkou a psím miláčkem.

  „Já už ji tak nazývám, protože doufám a předpokládám, že to tak jednou bude. Jen si ještě dávám načas s požádáním o ruku,“ smál se Kraus, který si ale maminku svého dítěte jednou chce určitě vzít.

  Teď má ale hodně práce a řeší kromě hudby i novou internetovou platformu, která by nebyla o reklamě, propagacích, ale jen o umění. Žádné úpravy a zkreslená realita, ale že by se tam propagovala jen práce všech uměleckých odvětví.

  Muzikant nechce svou dceru vystavovat na sociálních sítích.

  Muzikant nechce svou dceru vystavovat na sociálních sítích.

  „CrowningArts je na začátku a v Čechách teprve začíná. Funguje to jako Instagram nebo Facebook, ale nikdo se na vás nedívá kvůli tomu, jak vypadáte, kolik vám je let, prezentujete se jen tím uměním,“ dodal s nadšením.

  Fotogalerie


  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Mizejí už i chodníky. Ústecké ghetto se vymyká, čeká ho nový režim

  Premium Ve čtvrti Mojžíř v Ústí nad Labem, která se za dvacet let změnila ze solidního sídliště v ghetto, nastane nový režim....

  Zabaveno. Policie hon na Savova nevzdává, vzala mu nemovitosti a sto milionů

  Premium Kontroverzní podnikatel František Savov je už sedm let obviněn v případu obřích daňových úniků a zhruba stejnou dobu se...

  Vlak do Chorvatska klidně zruším, pokud problémy s ním neustanou, tvrdí Jančura

  Premium Skupina Student Agency se během léta zvedla z covidového dna, přesto za sebou táhne půlmiliardový účet a chybí jí i...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Sobota 25. září 2021, svátek má Zlata
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

  jít naiDNES.cz