jít naiDNES.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

David Kraus a Barbora Strýcová už netvoří pár. | foto: Profimedia.cz

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38), to když se psalo o jeho rozchodu s tenistkou Barborou Strýcovou (32). Muzikant má aktuálně plno práce a případné smutky tak zahání hudbou. V Top Staru prozradil, co si se Strýcovou od té doby řekli a zda došlo na omluvu.

David Kraus zpívá a koncertuje s Gipsy Brothers, což je jeho nový projekt. Jak kdysi zmínil na sociální síti, právě hudba mu pomáhá zahojit všechny bolístky života. Jednou z nich bezesporu bude i nedávný rozchod s Barborou Strýcovou, kterou v létě bulvární fotografové načapali v náručí šéfredaktora Elle Petra Matějčka.

Strýcová poté přispěchala s prohlášením, v němž sdělila, že to ve vztahu s Krausem dlouhodobě skřípalo a že spolu už dva měsíce nežijí. Jenže právě tohle Kraus vidí jinak a tvrdí, že ho Bára, lidově řečeno, podvedla a udělala z něj paroháče. Zřejmě proto zpěvák čeká na omluvu, která však nepřichází.

Ona přišla, akorát se omluvit neumí. To jsou ta ega vrcholových sportovců, oni neumí říct promiň. Chvíli jsme se bavili, trvalo to asi deset minut, a já jsem čekal třeba ‚promiň‘. To bylo to jediné, co se nestalo. Tím jsem s ní skončil,“ řekl pro Top Star Kraus.

David Kraus se známou tenistkou tvořil pár tři roky a ještě na začátku letošního července o Báře mluvil jako o své holce. Dva týdny nato společenské plátky obletěly snímky, na nichž se Strýcová vášnivě objímá s jiným mužem. Tenistka pak vydala prohlášení, ve kterém tvrdila, že jim vztah už dlouhou dobu nefungoval a dva měsíce spolu dokonce nežijí.

Tuto verzi David Kraus na sociálních sítích vyvrací a tvrdí, že z něj Strýcová udělala paroháče.

Je mi ukradená, jenom nesnáším lži a sráčovství, takže když se mě někdo na to zeptá, řeknu každýmu, jak to bylo. Uráží mě, že mě někdo lituje jako nějakýho člověka, který byl rozejit a nechtěl si to připustit,“ napsal Kraus na sociální síti.

Byla a je největší omyl mého života. Nikdy jsem se v člověku nespletl jako v ní. Jsem rád, že vím, koho jsem měl vedle sebe, a vracím se zase sám k sobě,“ pokračoval ve vyjádření. 

O tom, že se ze strany Strýcové jednalo o nevěru, se David zmiňoval opakovaně.

V jednom příspěvku například Kraus přiznal, že ho Barbora před dvěma lety inspirovala k napsání písně Nádherná. V refrénu se zpívá: Bože, ty seš ale nádherná, snad mi teď nebudeš nevěrná!

Text pak na svém facebookovém účtu hudebník komentoval slovy: Tuhle píseň jsem složil pro Báru a bohužel se vyplnila. Často člověk něco nazpívá a pak se to stane.“

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:51 14. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  51
 • Super
  23
 • Tvl
  19
 • Haha
  17
 • Sladký
  17
 • Cože
  12
Komentáře

Mohlo by vás zajímat