jít naiDNES.cz

Strýcové vyhrožují úchylní sázkaři. Je to odvrácená strana slávy, říká její přítel

David Kraus je pro Barboru Strýcovou superhrdina. | foto: Profimedia.cz

Nechutné útoky na tenistku Barboru Strýcovou tíží i jejího partnera Davida Krause. A ačkoliv působí, že by mouše neublížil, v tomto případě i v něm vře krev a otevřeně říká: Kdybych věděl, kdo to je, tak bych ho asi v noci probudil a vysvětlil mu to!

Když tenistka Barbora Strýcová před několika dny zveřejnila zprávy, které jí chodí od některých „fanoušků“, svět se nestačil divit. Většinou po prohraném zápase je její facebookový profil zavalený nechutnými vzkazy a výhrůžkami smrtí.

To jsou sázkaři. Úchylní sázkaři. Kdybych věděl, kdo to je, tak bych ho asi v noci probudil a vysvětlil mu to. Mrzí mě, že ty sítě neumějí vymyslet nějaký filtr na tyhlety sprosťárny, aby jim to nikdo nepsal. V dnešní době potřebujou sportovci i umělci být aktivní na sociáních sítích. Sponzory to také zajímá. Potřebujeme to ke své práci a není řešení, když to za nás bude dělat někdo jiný, třeba manager. Chceme to být my. Ale mrzí mě, že se to nedá nějak odfiltrovat,“ svěřil se David Kraus, podle kterého nejde o nic příjemného.

Je to druhá strana mince. Zažívají to všechny tenistky a opravdu nic příjemného to není. My jsme se nakonec rozhodli to zveřejňovat. Ať to lidi vidí a mají možnost se k tomu vyjádřit. A ti, co píšou takové věci, ať vidí, jakou to má odezvu. Tenis není jenom krásná hra, ale patří k tomu bohužel i tyhle hnusný dopisy. Ať už člověk vyhraje nebo prohraje, vždycky se najde někdo takovej,“ rozpovídal se v Becher baru na pražském festivalu Metronom Kraus, který se se Strýcovou podle svých slov k takto radikálnímu kroku rozhodl z taktických důvodů.

Chceš být celebrita prasácká, tak my ji z tebe uděláme,“ uzavírá rozhodně Kraus.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:32 24. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  7
 • Cože
  6
 • Trapas
  6
 • Sladký
  5
 • Haha
  4
 • Tvl
  3
Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat