jít naiDNES.cz

Vykopaná válečná sekyra: Kraus útočí na Strýcovou, ještě se od ní prý neodstěhoval!

Barbora Strýcová se může Davidu Krausovi jenom smát. | foto: Koláž Expresu

Pusu na špacír si pustit umí, vystěhovat vlastní věci ne. David Kraus sice označil vztah s Barborou Strýcovou za největší omyl svého života, přesto ještě před několika dny využíval její velkorysosti a pobýval v jejím pražském bytě.

Mlčeti zlato, toho by se měl držet syn Jana Krause David. Ten prostřednictvím svého facebookového profilu zaútočil na svou expartnerku Báru Strýcovou, která přestože je mu podle jeho slov ukradená, nazval ji nevěrnou lhářkou, jíž jde prý jenom o její milovanou image.

Údajně ho před seznámením nezajímala, nevěděl, o koho se jedná, a zamiloval se do ní až po delší době. Nyní o ní mluví jako o největším omylu svého života.

Jeho slova rozzlobila přátele Barbory Strýcové, kteří nyní Krausovi nemohou přijít na jméno. Podle nich jde o člověka, který se na slavné tenistce chtěl jenom přiživit, a měl to být právě on, kdo měl trvat na tom, aby o rozchodu, ke kterému došlo dávno před vznikem inkriminovaných fotografií s Petrem Matějčkem, mlčeli.

Ačkoliv Kraus podle svých slov za vztahem se Strýcovou udělal tlustou čáru, jejich slova tomu nenasvědčují. „Ten budižkničemu si nebyl schopný z jejího bytu ani vystěhovat věci. Ještě minulý týden zveřejnil fotografii z její kuchyně. Ale snad si k ní nedovolí přijít teď, když je Bára doma,“ říká Bářin kamarád.

Je jen otázkou, proč má Kraus stále nutkání komentovat svou expartnerku, když – jak sám tvrdí – je mu vše šumák a už i on má novou partnerku. Že by bylo vše jinak?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:00 8. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  28
 • Super
  16
 • Haha
  14
 • Sladký
  9
 • Tvl
  9
 • Cože
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat