jít naiDNES.cz

Jsme spolu a je to ofiko! Strýcová a Matějček se už miliskují na akcích

Petr Matějček a Strýcová se už přestali schovávat. | foto: Profimedia.cz

Mercedes-Benz Prague Fashion Week, který právě probíhá, přináší nejen novinky ze světa módy, ale i milostného života! Na úterní přehlídce Chatty v Clam-Gallasově paláci se neproducírovaly jen modelky, ale dorazila i zamilovaná tenistka Strýcová a její nový partner, šéfredaktor Elle Petr Matějček.

Když se na konci července letošního roku tenistka Barbora Strýcová (32) a zpěvák David Kraus (38) rozešli, bylo to proto, že fotografové nachytali Strýcovou poté, co strávila noc s neznámým mužem.

Tím mužem je nový šéfredaktor Elle Petr Matějček, ale ten rozchod možná proběhl už dříve, jen o tom Kraus se Strýcovou nemluvili a nechali si to pro sebe.

Kraus a Strýcová spolu chodili od roku 2014, a dokonce spolu žili v jedné domácnosti, ale láska skončila nejspíš poté, co jí do života vstoupil vousatý hipster z módního světa.

Všichni tři se pak stáhli z veřejného života, Bára se přestala ukazovat, Kraus se nechtěl k ničemu vyjadřovat a po Matějčkovi se kromě jeho práce slehla zem.

Tedy do velké módní akce Mercedes-Benz Prague Fashion Week, která právě probíhá.

Tam samozřejmě šéfredaktora Elle pozvali také a za ruku si přivedl už svou novou oficiální partnerku, oba nešetřili úsměvy, doteky a hlavně polibky.

Kdekdo si myslel, že Matějček bude pro Strýcovou jen takový „převozník“ od vztahu s Krausem, ale nejspíš tomu tak nebude a schyluje se tu k další vážné známosti v životě této divoké tenistky, která je známá pro svoje vzteklé tyátry na kurtu.

Strýcová je mimochodem dost velký střelec i v osobním životě, teprve dvaatřicetiletá tenistka už má za sebou rozvod.

Ve dvaceti letech si vzala za manžela Jakuba Záhlavu, svého trenéra, rozvedli se v roce 2015, kdy Barbora Záhlavová Strýcová, jak jsme si odvykli ji takto jmenovat, byla už s Davidem Krausem.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:04 čtvrtek 3. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  28
 • Tvl
  14
 • Cože
  11
 • Super
  10
 • Sladký
  9
 • Haha
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat