jít naiDNES.cz

Ne(Elle)gantní rozchod! Kraus a Strýcová už netvoří pár, může za to nový muž?

David Kraus a Barbora Strýcová už netvoří pár. | foto: Profimedia.cz

Od čtvrtečního rána se řeší vztah Davida Krause (38) a Barbory Strýcové (32). Fotografové totiž tenistku načapali po boku šéfredaktora Elle Petra Matějčka, k němuž se velmi lísala. Expres.cz nyní přináší informace, podle kterých už spolu Strýcová a Kraus nechodili pár týdnů.

Server Blesk.cz ve čtvrtek ráno přinesl fotografie Barbory Strýcové a neznámého potetovaného vousáče, s nímž se objímala a líbala mezi lidmi. Téměř všichni novináři najednou později odhalili, že jde o respektovaného profesionála v oblasti módy a médií Petra Matějčka, jenž od 1. května vede módní časopis Elle (a tím pádem je v mediálním světě velmi znám a k poznání).  

Vše ještě do včera nasvědčovalo tomu, že Strýcová Krause podvedla, podle informací Expres.cz se ale pár před časem rozešel. „Bára a David se rozešli už před létem, neměli to v poslední době zrovna ideální,“ svěřil se nám jeden z jejich přátel.

Jenže Kraus se Strýcovou stále bydlí. „Ano, je pořád u ní v bytě, protože si hledá něco svého. Teď to s těmi byty není zrovna lehké, takže mu to zabere nějaký čas,“ dodal náš informátor, podle něhož se Kraus se Strýcovou na všem v klidu dohodli.

Pohodu však narušilo uveřejnění Bářina románku. „Tak samozřejmě, že ji to hodně štve a není ráda,“ upřesnil zdroj, podle kterého ji mrzí, že před lidmi vypadá špatně.

Strýcová již v minulosti byla médii propíraná kvůli tomu, že se veřejně pustila do Karolíny Plíškové, která jí podle jejích slov za zády přebrala trenéra. Tím se dostala do hádky s ostatními tenistkami, jež jí připomněly, že to samé ona před lety udělala tenistce Kláře Koukalové. Tenkrát Strýcovou lidé odsoudili a neměla zrovna ideální mediální obraz.

Doplnění: Strýcová podlehla tlaku a na Instagram vydala před pár minutami své oficiální prohlášení, kde potvrdila naše informace, že s Krausem jsou od sebe již delší dobu.

Bára a její oficiální prohlášení.

Oficiální vyjádření Strýcové.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:43 24. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  26
 • Haha
  24
 • Trapas
  23
 • Tvl
  15
 • Cože
  9
 • Sladký
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat