jít naiDNES.cz

Beckhamovi vyvracejí fámy o rodinné krizi: Líbačka na jachtě a dovádění s dětmi

Tohle vypadá na rodinnou idylku! | foto: Profimedia.cz

Jestli tihle procházejí manželskou krizí, měli by se bývalá Spice Girl Victoria i fotbalista David okamžitě dát na hereckou dráhu do Hollywoodu! Rodina Beckhamových zase ukazuje světu své štěstí na jachtě Eltona Johna.

Na to, že jsou spolu dvacet let, působí sehraněji než kdy předtím. Victoria, David i jejich děti Brooklyn, Romeo, Cruz a Harper jsou jak z reklamy na štěstí. Rodina si letos už podruhé užívá dovolené na jachtě Eltona Johna s manželem.

Zatímco bývalý fotbalista skáče s dětmi do vody, Victoria se jako příkladná módní ikona sluní ve fešných šatech na jachtě.

David Beckham se vždy projevoval jako hravý a kontaktní otec, který nemá problém se svými ratolestmi se prát nebo objímat.

Buď jsou skvělí herci, nebo je to láska!

Buď jsou skvělí herci, nebo je to láska!

David Beckham skáče do vody s dcerou Harper.

David Beckham skáče do vody s dcerou Harper.

Tentokrát na jachtě objímá a líbá Victorii, což se v posledních letech nevidí zase tak často. Buď jsou tak skvělí herci, nebo prostě manželé po letech prožívají renesanci vztahu a opravdu se mají rádi.

Zvěsti o tom, že by se u Beckhamových schylovalo k rozchodu, nevypadají tedy reálně.

Ty se rozšiřovaly loni v květnu, kdy měl svatbu princ Harry s Meghan Markle. Beckhamovi vypadali na fotkách poněkud zachmuřeně.

Vzhledem k tomu, že jsou spolu tak dlouho, mají na pár zakaboněných snímků nárok...

Fotogalerie

Komentáře