jít naiDNES.cz

Paštikáři Beckhamovi! Slavná rodinka je v obklopení Čechů, dovolenou tráví v Chorvatsku

Slavní Beckhamovi vyrazili na dovolenou do milované destinace Čechů. | foto: Profimedia.cz

Rodinku slavného fotbalisty Davida Beckhama jsme zvyklí sledovat na luxusních plážích Havaje či Karibiku, pro letošní prázdniny ovšem zvolili o poznání skromnější destinaci. Překvapivě vyrazili chytat bronz do milované destinace Čechů, do Chorvatska! Předražené pivo Beckse samozřejmě netrápí, před kamenitou pláží ovšem raději prchá na jachtu.

Slavní Beckhamovi si potrpí na luxus, jejich letošní dovolená tomu ovšem příliš neodpovídá. V těchto dnech je totiž nepotkáte na pohádkové pláži někde v Karibiku, nýbrž v obložení českých turistů v Chorvatsku!

Davidovi s Victorií, jejich synům Brooklynovi, Romeovi a Cruzovi a dceři Harper ale ani tak zjevně vůbec nic neschází. Prohání se po moři na skútru, opalují se nebo řádí na nafukovací labuti.

Fotografům se někdejší hvězdu anglického fotbalu a nynější módní ikonu podařilo zachytit i ve chvíli, kdy si David dopřává pohodičku a spokojeně usrkává místní pivo.

David Beckham svoji rodinku vytáhl na skromnou dovolenou.

David Beckham svoji rodinku vytáhl na skromnou dovolenou.

Na ne zrovna dvakrát pohodlných kamenných plážích Chorvatska se ovšem slavná rodinka tolik nezdržuje, většinu času raději tráví na jachtě. Tou by se podle informací médií měli Beckhamovi dopravit i do oblasti kolem Dubrovníku, který začátkem prázdnin postihla pohroma, když tamní moře zamořily fekálie.

Doufejme tedy, že už je v „perle Jadranu“ vše v pořádku a slavný pár si to tu i se svými ratolestmi pořádně vychutná! 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:19 16. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  19
 • Super
  18
 • Sladký
  13
 • Haha
  11
 • Cože
  11
 • Tvl
  11
Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Test kávy v kapslích: Bezpečné, pohodlné, ale drahé potěšení

V kavárně určitě najdete zajímavější druhy kávy, rozpustná je zase levnější. Test jsme zaměřili na kávu v kapslích, z...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře