Herečka Dáša Zázvůrková se fotila černobíle a smyslně!

8. února 2018
Dáša Zázvůrková se pořádně odvázala. Pohledná brunetka v Itálii nafotila sérii sexy snímků, ze kterých následně vznikl i kalendář. A herečka je na nich proklatě smyslná!

Herečka a zpěvačka Dáša Zázvůrková je v jednom kole. Kromě muzikálových a seriálových rolí koncertuje i se svou novou kapelou. Přesto si ale udělala čas a zaletěla nafotit smyslné snímky do Itálie, kde vznikl i již zmíněný kalendář.

Pokud by ho ale její fanoušci chtěli mít doma, mají smůlu. Je totiž neprodejný. „Kalendář z fotek, které jsme pořizovali vloni v Římě na Piazza di Spagna, Piazza del Popolo a v Collevecchiu, vznikl pro jednu soukromou firmu, která se ale nezabývá ani módou, ani kosmetikou, ale elektro a instalačním materiálem a byl určen jen pro jejich potřeby. Takže se bohužel nedá nikde koupit,“ prozradila herečka.

A když už byla v Itálii, nefotila jenom sexy a odvážné snímky. Zázvůrková, kterou Miloš Forman obsadil do Dobře placené procházky, své převleky vybírala také tak, aby to bylo tematické. I proto se proměnila například ve Felliniho klauna nebo dala důraz na náboženství či rodinu.

Ačkoliv by se mohla živit jako modelka, na svou hereckou profesi nezanevřela. Nyní s Jitkou Sedláčkovou, Vandou Hybnerovou a Kateřinou Kairou Hrachovcovou nastudovala humornou ženskou etudu Můžem i s mužem.

Fotogalerie


Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:06 pátek 8. června 2018. Anketa je uzavřena.

  • 6
  • 5
  • 3
  • 2
  • 2
  • 1
Komentáře