Pátek 1. března 2024, svátek má Bedřich

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Dara Rolins smutní: Lola dává přednost kamarádům než nám dvěma a chce být radši sama

  Dcera už je přestává potřebovat, přednost dává kamarádům a cloumá s ní puberta. | foto: Instagram

  Dara Rolins (49) už pocítila, jaké to je, když jde na dítě puberta. Její dcera Laura (14) už pomalu roztahuje křídla a zpěvačka si kromě toho, že už spolu netráví tolik společného času, stěžuje i na její časté změny nálad nebo na to, že dává přednost raději kamarádům než času strávenému s maminkou. Vyrovnat se s tím je těžké, po svém boku má ale naštěstí Pavla Nedvěda (49), který je tatínkem dvou dětí a s pubertou má už hojné zkušenosti.

  Jednou to potká každého rodiče. Dítě, které doposud patřilo jenom nám, neustále se s námi mazlilo a byli jsme pro něj ti největší parťáci a div ne i středobod vesmíru, se náhle distancuje, tráví čas mimo dům a tak nějak už nás nepotřebuje. 

  S podobným problémem se teď musí vyrovnávat i slovenská zpěvačka Dara Rolins. Její jediná dcera, čtrnáctiletá Laura Homolová, už má ve svém věku na pubertu nárok. Trable s tím, jak reagovat na dceřiny změny nálad, se tak nevyhnou ani slavíkem oceněné pěnici.

  Dara zároveň přiznává, že rodiče v takových situacích hlavně nesmí ztrácet nadhled.

  „U nás ten čas dospívání probíhá zatím poklidně. Možná to bude i tím, že jsme nikdy neměli potřebu Lolu vyloženě vychovávat, poučovat a tvarovat podle našich představ,“ prozradila Rolins.

  Zpěvačka porodila dceru roku 2008 muzikantovi Matěji Homolovi. Přestože se vztah rozpadl, s expartnerem vychází dobře, a to i hlavně díky Lauře, které jsou těmi nejlepšími rodiči. Dara například přiznala, že se před ní vůbec nehádají.

  Na dceru jde puberta, ohlásila Dara na sítích.

  „I když nevyrostla v tradiční rodině, vyrostla v totálně harmonickém vztahu. Za to jsem na nás na oba nesmírně pyšná. V životě nás ani jednou neslyšela na sebe křičet, hádat se, urážet se nebo se ponižovat,“ pochválila se Dara.

  To ale nemění nic na tom, že dcera, která doteď platila za Dařinu nejlepší kamarádku a za její největší parťačku v životě, pomalu začíná roztahovat křídla a potřebuje více volnosti.

  „Při pohledu na Lolu mi nedělá problém tolerovat její občasné nálady a stavy, kdy chce být radši sama. Zvykám si i na to, že dává postupně i větší přednost svému světu a svým kamarádům před světem nás dvou,“ posteskla si Dara.

  Děti odrůstají, ale Dara sama není. Ve vzduchu je láska.

  Zároveň přiznala, že to se akceptuje už hůře.

  Dosud spolu navíc všude cestovaly, nedávno se však pochlubila Dara fotkou s Pavlem z Itálie bez Laury s tím, že dcera dala přednost výletu s kamarádkami.

  Slovenská pěnice naštěstí sama nezůstane, i kdyby její milovaná dcera létala po kamarádech třeba od rána do večera.

  Rolins je zamilovaná až po uši do Pavla Nedvěda, který jistě najde cestu, jak ji přivést na jiné myšlenky. Sám je ostatně tatínkem dvou dětí, Ivany a Pavla mladšího, a s pubertou má tedy zkušenosti přímo bohaté.

  Dcera už je přestává potřebovat, přednost dává kamarádům a cloumá s ní puberta.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 18:30 pondělí 12. prosince 2022. Anketa je uzavřena.

  • Haha
   17
  • Super
   13
  • Tvl
   7
  • Trapas
   3
  • Cože
   2
  • Sladký
   2
  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...