Pondělí 17. června 2024, svátek má Adolf
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Nůžky mezi Darou a Simonou se stále rozevírají. Jedna slaví na jachtě, druhá řeší kozí bobky

  Bývaly nerozlučné duo. Jejich cesty se ale rozešly. | foto: Instagram

  Bývaly to dračice, kamarádky na život a na smrt, které vedle sebe bydlely, jezdily spolu na dovolené a nesměly chybět na žádné akci. Simona Krainová (49) a Dara Rolins (49). Zkrátka nej kamky. Teď je oběma skoro padesát, přátelství se rozplynulo a zbyl z něj jen mlžný opar. Obě změnily životní styl, cestu, vrhly se do světa Instagramu a založily si i vlastní značky. Z modelky a zpěvačky se staly influencerky. Jak se jim daří?

  „Náš vztah je na bodu tady toho počasí v Jasné. Nesetkáváme se, nebavíme se... Ale nemáme spolu žádný problém. Není mezi námi zášť. Spíše to tak nějak vyšumělo,“ uvedla pro Expres v roce 2015 Simona Krainová. Od té doby si jdou každá svým životem.

  Přátelství mezi nimi vzniklo, když se dozvěděly, že mají společného partnera. S oběma naráz chodil Sagvan Tofi. To mezi blondýnkami kupodivu nezpůsobilo rivalitu, ale dalo je to dohromady. Jejich přátelství měl ukončit opět muž. Dara Rolins se prý nesnesla se Simoniným exmanželem Bořkem Slezáčkem, za něhož se modelka provdala v roce 2004.

  Pořídily si navíc vedle sebe i byty. Dara měla nakonec prodat svůj byt Simoně a Karlu Vágnerovi.

  „To, že jsme se s Darou potkaly, toho si moc vážím. Všech momentů s ní. Ona mi spoustu věcí dala, doufám, že já jí taky. Prostě nám to jen nevyšlo. Ona má svůj život, svoje aktivity a já taky. Neměly jsme na sebe čas a nějak to tak vyplynulo,“ řekla nám později Simona.

  To, že mezi nimi není žádná zlá krev, potvrdila Krainová nedávno na Instagramu, kde sdílela přes dvacet let starou obálku časopisu Spy, na níž jsou společně s Darou vyobrazeny jako mladé a divoké ďáblice.

  Simona se podělila o víc jak 20 let starou fotku.

  Dara je absolutní hvězdou Instagramu a její fotky po boku Pavla Nedvěda trhají rekordy v počtu lajků na poli všech českých párů. Rozjela značku Vermi, v rámci níž prodává třeba vlastní džíny nebo voňavku. Její svíčka byla dlouhodobě jednou z nejprodávanějších.

  Fanoušci se mohou každý rok těšit na diář, v němž se dozvědí, jak žít jako Dara. Jsou v něm tipy na zdravé jídlo, jógu a střípky z jejího života. Dara miluje cestování a na Instagramu prodává sen tak, jako to umí jen málo celebrit. Fanoušci ji za to odměňují spoustou lajků. Když už něco na sociálních sítích propaguje, má to většinou hlavu a patu. Nasbírala už skoro 700 tisíc sledujících.

  Fanoušci jí byli oporou i při rozchodu s Rytmusem a nezanevřeli na ni ani po osudné autonehodě.

  Velký úspěch mají její sexy fotky v plavkách, protože každý ví, že Dara na sobě dře a umí si odepřít. Ráda cestuje, proslula hlavně svými cestami na Bali, teď její kroky vedou ale nejčastěji do Itálie. Fanoušci pozorují její luxusní život a je jim inspirací.

  Nedočkavě čekají, zda se také konečně vdá. Jestli svatba bude, bude zřejmě obrovská. Jen oslava padesátin byla obří, na jachtu dorazil i Leoš Mareš nebo Dan Bárta. Slavilo se v Itálii a ve velkém stylu.

  Dara Rolins a Pavel Nedvěd. Kdo má větší břišáky?

  Simona na sítích prodává svůj životní styl také, v rámci značky By Simona nabízí třeba známé mikiny s potiskem polibku, velkou popularitu sklidil její drink Masterpiece. Instagram má plný fotek z běhání, které k modelce už patří. Na dovolené, na níž většina z nás leží na lehátku, uběhne Simona osm kilometrů, ať je pařák, nebo bouře. Doma nevydrží, miluje hlavně Karibik.

  Přesto na sítích nesklízí takový počet lajků jako Dara, s počtem více než 400 tisíc sledujících a vymazlenými fotkami získává mnohdy takový počet lajků, který běžně nasbírá influencer, co má jen 30 tisících sledujících. Je to zvláštní.

  Možná je to i určitou rozlítaností, kterou na Simoně buď milujete, nebo vám leze na nervy. Jednou propaguje ájurvédu, pak přísahá na chilli papričky, jindy se dušuje za buchtičky se šodó. Je nespoutaná a miluje cestování, zároveň má ale děti a rodinu a fanoušci ryjí do toho, zda vaří a jestli posílá děti do školy.

  Lajky? Jak kdy...

  Na Simonu určitě míří více haterů, protože je holka od rány, co se s ničím nemaže. Z paneláku, jak říká. Snad i proto na jejích akcích místo Mareše vidíme tak často Jara Slávika. Nedávno řešila kauzu s tím, že měla jíst kozí bobky. Žijeme opravdu v době, kdy musíme vysvětlovat vtípky, které děláme na sociálních sítích?

  Simona někdy dostává naloženo zbytečně, pravda je, že jí lidé její přešlapy moc neodpouští. Snad jen její největší fanynky, které hltají vše, co řekne, a neřeknou jí jinak než „bohyně“.

  Každá z nich prodává jiný sen a každá má úplně jinou fanynkovskou základnu. I proto mnozí Daře luxusní životní styl a neustálé cestování „odpouští“, ale Simoně ne. Na Instagramu svým způsobem panují obě, každá ale jinému klanu. Simona je ikonou pro holky z paneláku a Dara pro lidi z novostavby.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 11:35 neděle 19. února 2023. Anketa je uzavřena.

  • Haha
   55
  • Trapas
   22
  • Super
   12
  • Cože
   7
  • Tvl
   6
  • Sladký
   4

  Slovenského premiéra postřelili po výjezdním zasedání tamní vlády