jít naiDNES.cz

Dara o vztahu s Rytmusem: Vypadá to, že spolu nejsme. Ale je to záměr

Dara Rolins promluvila o tom, jak to s Patrikem moemntálně má. | foto: Profimedia..cz, Instagram

Zpěvačka Dara Rolins (43) chodí už pátým rokem s kontroverzním rapperem Patrikem Rytmusem Vrbovským (39). A ač to vypadá, že spolu pár moc času netráví, doopravdy mají velké plány! Přijde snad i miminko?

Zpěvačka Dara Rolins žije po boku rappera Patrika Rytmuse Vrbovského. A přestože se spolu pár už dlouho neobjevil na veřejnosti, po světě cestuje odděleně a mezi osobnostmi se dokonce nějaký čas špitalo o rozchodu, Dara přiznává, že je jejich vztah momentálně maximálně harmonický.

A to i přes to, že se v jejich životech objevuje spousta nástrah. Jak Dara, tak Patrik přichází totiž denně do styku s lidmi, kteří se snaží získat jejich přízeň.

„Je jenom na nás dvou, co druhým dovolíme a zda nám jeden úlet stojí za krach něčeho, co funguje už pět let,“ svěřila se Expres.cz Dara ve velmi upřímném rozhovoru.

A vysvětlila i to, proč s Patrikem necestují společně.

Oba hodně cestujete, ale každý zvlášť! Jak to, že to funguje?

Právě proto to funguje! Vztah je o tom, aby si dva lidé dokázali dát volnost a prostor. My jsme s Patrikem hodně stejní. Oba děláme mediálně známou práci, jsme zvyklí na rychlé tempo, hodně práce a jiný režim. Já si ani nedovedu představit, že bych chodila s normálním mužem, protože by to podle mého názoru nemohlo fungovat. Chlap, který není ze stejného vínku jako já, podle mě nemůže pochopit, že nejsem doma a nejsem tam ani ve chvíli, kdy to slíbím. Po boku Patrika jsou úplně pryč věty - Kde jsi byla? S kým jsi tam byla? Proč tak dlouho? A kdo to je? Zkrátka ví, jak to chodí. Že dvě hodiny zdržení nutně nemusí znamenat nevěru, ale kolony na dálnici nebo dodělávky v nahrávacím studiu. I z toho důvodu potřebujeme každý čas sám pro sebe. Já to cítím a naštěstí to tak má i Patrik.

Je Patrik hodně společenský?

Právě vůbec! On nemá potřebu s někým trávit čas. I proto vím, že po těch pěti společných dnech potřebujeme každý vlastní prostor a čas. Jsme dospělí a nemusíme se každý den držet za ruku, abychom věděli, že se máme rádi. Neříkám, že to vyhovuje každému, ale nám ano. Funguje to na sto procent. Možná i proto jsme se ani jednou nepohádali.

Co v tom volném čase bez Patrika děláš?

Věnuji se Lauře, dělám hudbu a nebo jezdím na výlety s kamarády.

Dokážeš si představit, že vedle Patrika zestárneš?

To nevím! Byla bych pokrytec, kdybych říkala, že tomu tak určitě bude, protože vím, co všechno může život nastražit a připravit. Myslím si, že je to možné a mohlo by to fungovat. Otázkou jen je, jestli se nám do cesty nepřiplete někdo jiný.

I když na veřejnosti působí jako dokonalý pár, ve skutečnosti se jim obyčejné...

Dara a Rytmus se během roku téměř nevidí. I proto patří mezi nejstabilnější páry.

Ve světě showbyznysu je to asi ten největší strašák mezi zadanými, mám pravdu?

Myslím si, že v jakémkoli světě. Nikdy nevíš, koho potkáš a jak moc má ten člověk ovlivnit tvůj život. Patrik říká, že nikoho jiného nepotká, že jsem ta jediná, ale já vím, že to tak nemusí být. Momentálně jsme spolu maximálně spokojení, umíme si vyjít vstříc, respektujeme se, podporujeme se, a to si myslím, že je alfa a omega vztahu.

Krouží kolem tebe hodně chlapů?

Na rovinu? To víš, že ano! Sviští jich kolem tolik! Ale stejně to má určitě i Patrik. Je jenom na nás dvou, co druhým dovolíme a zda nám jeden úlet stojí za krach něčeho, co funguje už pět let. Člověk to musí mít v hlavě srovnané a znát své priority.

Váš vztah trvá už pět let. Nepřemýšleli jste nad dítětem?

Patrik by chtěl. Ale já si všímám toho, že to za nás víc řeší okolí, než abychom to řešili my dva.

V médiích se psalo, že nemůžeš mít další dítě, co je na tom pravdy?

Řeknu ti to asi takhle, kdybychom s Patrikem dítě chtěli ze všeho nejvíc, už ho máme. A pokud by to skutečně nešlo přirozenou cestou, tak uměle. Způsobů je několik! Dítě zkrátka momentálně není středobodem našich životů. Neřešíme to a až to přijde, tak to přijde a budeme za to rádi. A pokud to nepřijde, svět se nehroutí, máme Lauru.

Aplikaci si oblíbila i dcerka Dary Rolins Laura.

Rytmus má s dcerou zpěvačky moc pěkný vztah.

Není to ovlivněné také pracovním tempem?

Určitě. Myslím, že pokud bychom neměli tolik závazků, náš vztah je na trochu jiné metě. Ale vzhledem k našim povinnostem si musíme být vědomi toho, co miminko s našimi životy a životy jiných udělá. Jsme kočovníci. Vážíme si proto společného času a neradi bychom z něj dělali nějaký projekt, ze kterého by měla vzejít rodina a nás by to vyčerpalo. Oba na to máme s Patrikem stejný názor. A jak jsem řekla, když se to stane, bude to šílený úlet a budeme rádi, pokud ne, rozhodně nás to nerozdělí.

Řešíte spolu i práci?

Ano. Práce se u nás doma řeší neustále. Buď jí řeším já nebo Patrik. V tomhle případě je skvělý, že si můžeme i pomoc nebo poradit.

A kdy zapracujete na něčem společném?

Představ si, konečně je to tady! Už máme společný duet. Je to věc, na kterou se každý ptá a očekává od ní to nejlepší. My se ale rozhodli, že tyto věci necháme stranou. Několik našich písní už vzniklo, vždycky tam ale nesedělo něco někomu z nás. Tentokrát jsme tohle všechno odhodili a nazpívali písničku, od které neočekáváme, že bude hitem, ale jsme s ní oba spokojení. Na Vánoce tedy vyjde na Patrikově albu, které právě připravuje.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:10 sobota 4. března 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  46
 • Trapas
  21
 • Tvl
  14
 • Sladký
  13
 • Haha
  10
 • Cože
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat