jít naiDNES.cz

Dara Rolins: Za nehodu cítím část viny dodnes, za rozchod s Rytmusem ne

Dara v rozhovoru prozradila důvody rozchodu s Rytmusem. | foto: Herminapress

Popová kráska Dara Rolins (45) se v médiích prezentuje jako věčně rozesmátá úspěšná performerka s dokonalým tělem. Nedávno se jí ale rozpadl vztah s raperem Rytmusem (41), se kterým byla celých sedm let. Ve čtvrtečním Magazínu DNES Dara prozradila důvod rozchodu a promluvila o autonehodě, během které zemřel člověk.

Dara s Rytmusem tvořili pár snů a tak svůj vztah i prezentovali na sociálních sítích. Polibky, objetí, luxus. Jenže pak dvojice zveřejnila rozchod na sociálních sítích a namísto oznámení svatby nebo očekávaného dítěte přišli s rozchodem, který se tak postaral o překvapení roku.

Dara je pověstná divokým slovenským temperamentem, nekonečně nabitým diářem a pracovním nasazením, které málokdo zvládal. Patrik Vrbovský ano. Proč tedy šel pár po sedmi letech od sebe?

„Asi proto, že jsme v tom tempu běželi každý sám. A když jdete moc vedle sebe, taky to není dobré. Potkávat se jen večer doma, míjet se... K rozchodu jsem se odhodlávala dlouho. Pocity jsme měli určitě obdobné, cítili jsme to oba, ale iniciativa říct ne přišla z mojí strany,“ přiznala Dara pro Magazín DNES a dodává, že od partnerského života vyžaduje víc než jen společně trávené večery.

V rozhovoru zdůrazňuje, že všechno, co kdy s Rytmusem vkládali na sociální sítě z jejich vztahu, bylo nehrané a pravdivé.

V médiích působí Rolins vždy spokojeně a nad věcí, ať už se kolem ní děje cokoliv. To ale zpěvačka přisuzuje zkušenostem, věku a povaze, zároveň v rozhovoru přiznává, že doma často pláče. Po autonehodě v roce 2010 musela dokonce vyhledat pomoc psychologa a období řadí mezi největší životní krize.

Cítím spoluvinu dodnes, i když vím, že jsem nic neudělala špatně. Nejela jsem rychle, nepila jsem a všechno ostatní je extrémně sporné – lesní cesta bez vyhrazených krajnic, bez středové čáry, rozbitá, jak to jde,“ vzpomíná Dara na detaily hrozné autonehody, během níž srazila muže na motocyklu. Ten utrpěl zranění, na něž později v nemocnici vykrvácel.

To, že se to stalo a že jsem byla odsouzena jako vinná, je jedna věc. Ale vím, že jsem za to nemohla, nechtěla ublížit. Ta situace byla a je prostě hrozná. Neuměla jsem se s tím sama nijak vyrovnat,“ trvá zpěvačka na svém a vysvětluje důvody, proč tehdy navštěvovala odborníka, který jí událost pomohl zpracovat.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:00 pondělí 10. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  51
 • Super
  35
 • Tvl
  25
 • Cože
  18
 • Sladký
  14
 • Haha
  10
Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat