Mě a smazat? směje se Rytmusovi Dara Rolins! A co mu dál vzkázala?

Zpěvačka Dara Rolins (45) se nestačí divit. S člověkem klidně můžete strávit sedm let a nabýt dojmu, že toho druhého dobře znáte. A pak vás dotyčný přesvědčí o úplném opaku. Přímo automatem na překvapení a obraty o 180 stupňů je aktuálně Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus. Ten se pustil do akce Čistota (na síti), půl (duševního) zdraví a neví, kdy přestat.

„8. október byl, je a vždycky bude. Ať jsou dneska karty rozdané jakkoli, vím, že tomuto datu a písničce věnuju vždy zvýšenou pozornost. Na ten pocit, když jsem si ji prvně pustila, nechci zapomenout. I díky těmto emocím vím, co znamená milovat,“ napsala Dara Rolins v reakci na to, že Rytmus se po čistce společných fotek vrhnul i na písničky a stejnojmenný duet se zpěvačkou smazal z YouTube.

„To, že kromě mých fotek vymazal ze svého youtubového kanálu i tuto písničku, je vlastně dalším důkazem, jak moc jsou lidé odlišní už v těch základních životních principech,“ zamýšlí se dále zpěvačka nad pohnutkami, proč raper smazal píseň, která se vázala k jejich výročí.

„Kdybych popřela svou minulost, emoce, lásky, popřu sebe a každé slovo, které jsem vypustila z úst. A bála bych se, že všechna další vyznání a sliby, které dám někomu jinému, tím pádem ztratí na váze,“ doplnila Rolins, která se k podobným čistkám rozhodně nechystá.

„Nehledejte v mých úvahách lítost ani patetickou nostalgii, smála jsem se tehdy, směju se i teď, protože 8. október ze mě nikdo nevymaže,“ nehroutí se Dara, která zůstává i nadále nad věcí. 

Za léta, která se pohybuje v showbyznysu, zažila leccos a jen tak něco ji nepoloží. Nehledě na to, že některé věci jsou prostě přes čáru a zbytečné. A je úplně jedno, jestli jste popstar, anebo prodavačka v konzumu na sídlišti.

„Nepíšu to proto, aby se tu komukoli nakládalo. Patrika mám pořád ráda. Byla jsem to ale já, kdo s ním žil, takže jsem jediná, kdo by si mohl eventuálně stěžovat. Nepotřebuji politovat nebo utvrzovat v tom, že jsme se k sobě nehodili. Hodili. A ve své době, protože každý vztah má svoji dobu, to mělo všechno své kouzlo. Důkazem toho je i zmíněná písnička,“ uzavřela zpěvačka.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:54 5. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  61
 • Trapas
  21
 • Haha
  16
 • Tvl
  14
 • Cože
  8
 • Sladký
  6
Komentáře

Mohlo by vás zajímat