Že by comeback roku? Rolins září a Homola zveřejnil totální doják

Máma, táta a dcera. Dokonalá rodinka v podání Dary, Matěje a Laury. | foto: Instagram

Říká se, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš. Nicméně i toto moudré pořekadlo překonávají výjimky potvrzující pravidlo. Viděli jsme to názorně na tenisových esech Radku Štěpánkovi a Nicole Vaidišové. A teď by leccos mohlo naznačovat, že happy end může být na dosah i v případě showbyznysového rozpadlého párečku Dara Rolins a Matěj Homola.

Dara Rolins (45) po rozpačitém ukončení vztahu se svérázným raperem Patrikem Rytmusem Vrbovským (41) musela spolknout hodně hořkou pilulku. Přes zdánlivě harmonické partnerství dvojice došlo k rozchodu, a navíc se Patrik velmi záhy bezhlavě zamiloval do výrazně mladší moderátorky SuperStar Jasminy Alagič (28).

Přitom ve svých letech má zpěvačka stále nepopiratelný sex-appeal, vzhledem k vypracované postavě a péči, kterou Rolins věnuje své vizáži. Single máma Dara se zcela soustředí na desetiletou dceru Lauru, že si pak nikde v koutě nelíže rány, ale pracuje, potvrdila comebackem projektu Sexy Dancers s Danem Bártou na pražském Metronome festivalu.

Silikonem vytuněná milovnice fitness na Instagramu zveřejnila i několik odvážnějších snímků, které zlí jazykové komentují jako lákadlo na nového muže. Ale proč ne, dá se to pochopit. Mnohem zajímavější je instagramový účet Lauřina táty, zpěváka a kytaristy punkrockových Wohnoutů Matěje Homoly. S tím se Dara nerozešla v příliš dobrém v roce 2010.

Čas a společná péče o dceru však obrousily ostré hrany a rodiče se již nějakou dobu nechávají vidět pohromadě v evidentně přátelské atmosféře. Poslední školní den se na Matějově Instagramu objevila fotografie celé trojice s popiskem: „Dnes je nejlepší den v roce… pro rodiče, který teď dva měsíce nebudou muset vstávat.“

Máma, táta a dcera. Dokonalá rodinka v podání Dary, Matěje a Laury.

Máma, táta a dcera. Dokonalá rodinka v podání Dary, Matěje a Laury.

Ze samotné fotografie vyzařuje nefalšovaná rodinná pohoda. Bedlivý pozorovatel by skoro chtěl začít spekulovat, že… Ono to tak totiž vážně vypadá, a pokud by se rodina znovu dala dohromady, byl by to happy end jak hrom. A že si to stejné myslí i přátelé a fanoušci dvojice, to je zřejmé z komentářů na sociální síti.

Trojici Dara + Matěj + Laura to prostě sluší, a kdo tvrdí, že ne, zřejmě špatně vidí. Dočkáme se dalšího vztahového návratu? To ukáže čas. Zatím to nikdo nevyvrátil a vlastně by to bylo pro všechny nejlepší řešení.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 1:11 29. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  78
 • Trapas
  23
 • Haha
  15
 • Sladký
  11
 • Tvl
  11
 • Cože
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat