Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 49  Kč / 1. měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Homola se oženil, Rolins řeší plastiky! Daro, už se na to vykašli, píší fanoušci

  Dara Rolins se vyjádřila ke kritice fanoušků

  Dara Rolins se vyjádřila ke kritice fanoušků | foto: Instagram

  Zpěvačka Dara Rolins (51) se na svých sociálních sítích vyjádřila ke svým estetickým zákrokům. Nedávno totiž podstoupila v Itálii facelift, který ovšem lékař nasdílel na své sociální sítě, což zpěvačka těžce nesla. Považovala to za překročení hranice intimnosti. K situaci se vyjádřila na svém blogu Vermi a nyní znovu na Instagramu. Jenže podle fanoušků už by měla hodit celou věc za hlavu.

  Dara Rolins nenese zrovna lehce zprávy od fanoušků, kterým se nepozdává výsledek faceliftu, jenž nedávno podstoupila v Itálii. Podle mnohých byl zákrok zbytečný anebo zpěvačce nesvědčí a působí nepřirozeně. Těžko říct, zda by si zákroku lidé všimli, kdyby na internet neuniklo video z rukou samotného chirurga, který se jím pochlubil na sociálních sítích.

  „Morálku tu teď řešit nebudu, všechno má svůj čas a chci mít v hlavě jenom pozitivní myšlenky. Ale přiznávám, že adresa mimo domácí teritorium mi měla zajistit naopak co největší soukromí. No, co už, nikdy nemůže vyjít všechno na plných sto procent,“ uvedla tehdy na svém webu Vermi.

  Od kauzy uplynul už nějaký čas, Dara má před sebou spoustu nových projektů, staví si dům snů v Itálii a štěstí našel i její exmanžel Matěj Homola, který se znovu oženil v Indii. Jenže se zdá, že se zpěvačka nemůže přes celou kauzu zcela přenést. Zřejmě i proto se ke svému zevnějšku znovu vyjádřila.

  Dara Rolins se vyjádřila ke kritice fanoušků

  „Nevím jak vy, ale já se do lesa ani na trénink nemaluji, takže ano, moje nenalíčené oči jsou menší než ty namalované a jak některé tak často irituje, mám navíc každé oko jinak velké. To je odjakživa, zvykla jsem si a pravé i levé mám ráda stejně,“ napsala na své sociální sítě zpěvačka.

  „Další dilema mnohých z vás žen je můj zákrok a potřeba vědět, zda ho doporučuji. V případě, že neřešíte jen tvář, ale celé tělo, které je o dvacet let mladší a vy toužíte jen po správném vybalancování jednoho s druhým je podobná úvaha logická a v pořádku. Jeden i druhý faktor by měl jít ruku v ruce. Výsledek, který se dostaví – opět opakuji – ne dříve než do půl roka, je o to přirozenější,“ dodala. Fanoušci ale příliš pozitivně nereagovali.

  Fanoušci mají stále co říct

  „Vy už jste tím vaším vzhledem totálně posedlá. Na své image máte postavenou kariéru, tak se nedivte, že to lidé komentují,“ napsal jí jistý Adam, kterého prý otravuje, že zpěvačka už několik měsíců vysvětluje, proč vypadá její obličej, jak vypadá. „To už je nějaká úchylka narcistní, ne?“ ptá se slečna Veronika. „Nikoho už vaše nepovedená plastika nezajímá, tak proč to pořád rozdmýchávat?“ dodává Tereza.

  Fotogalerie