Tragikomedie pokračuje. Rytmus vzkazuje Daře Rolins: Nech nás s Jasminou žít!

Na oko předstírá, že ji vymazal ze svého života, přesto potají kontroluje každý její krok. A její činy mu nejsou lhostejné. Raper Rytmus, slovenský drsňák s chováním patnáctiletého puberťáka, zareagoval na slova své dlouholeté partnerky Dary Rolins. A mediální válka, zdá se, pokračuje dál!

Když spolu ještě žili a přišla řeč na jejich soukromí, byli skoupí na slovo. To se ale změnilo několik týdnů po rozchodu. Přestože oba tvrdili, že se na ukončení vztahu dopředu domluvili a zůstávají přáteli, Patrik Rytmus Vrbovský se časem začal chovat dost nevyzpytatelně.

Jen několik týdnů poté, co Rytmus přiznal vztah s krásnou Jasminou Alagič, začal Daru Rolins systematicky mazat ze svého života. Před několika dny zašel dokonce tak daleko, že nejenže ze všech svých účtů na sociálních sítích vymazal jejich společné fotografie, ze svého kanálu na YouTube vymazal i společný duet 8. október, který si dnes již exmilenci darovali k výročí.

A právě tento Rytmusův krok nenechal Rolins chladnou a měla potřebu se k němu vyjádřit skrz sociální sítě. „Kdybych popřela svou minulost, emoce, lásky, popřu sebe a každé slovo, které jsem vypustila z úst. A bála bych se, že všechna další vyznání a sliby, které dám někomu jinému, tím pádem ztratí na váze,“ napsala mimo jiné Dara s tím, že píseň 8. október z její paměti nesmaže nikdo.

A ačkoliv její slova mohl Patrik Vrbovský přejít bez povšimnutí, vždyť ji přece chce „jen“ vymazat ze svého života, rozhodl se pro úplný opak. Na svém Instagramu zveřejnil fotografii s Jasminou, líbající mu ucho, k níž napsal text, který by nevyplodil snad ani ten nejméně vyzrálý pubescent.

„Daro, k čemu je tohle dobré? Moc tě prosím, nech nás už s Jasminou žít naši lásku. Rozešli jsem se v lednu a je už říjen. To je devět měsíců! Dopřej nám štěstí, jako my ho přejeme tobě, a nevracej se do minulosti. Co od nás chceš? Máme si snad každý rok pouštět song 8. október a prohlížet si naše společné fotky? Nevěřím, že bys to dělala, kdybys měla nového partnera, že byste slavili výročí svých ex. Je to nezdravé. K čemu ta fotka s malou Lolou? Jaký to má cíl? Proč to hraní na city osamělých matek? Žijme si naše krásné životy a neřešme něco, co už není. Přeju ti novou lásku a klid,“ napsal Rytmus, který jako by tušil, že v této při táhne za kratší konec provazu. I proto nejspíš u tohoto statusu zakázal všechny komentáře.

Jsme zvědaví, jak tato telenovela bude pokračovat. Odhadujeme, že to bude výživnější než všechny love story, které známe z Bravíčka. Jen se musíme ptát, zda by své soukromé problémy s expartnerkou takto řešil například raper Eminem či Puff Daddy. Z americké scény bychom podobné chování tipovali spíše u Kanyeho Westa.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:32 5. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  64
 • Trapas
  30
 • Tvl
  11
 • Super
  10
 • Cože
  10
 • Sladký
  6
Komentáře