Proč Rolins přiživuje spor s Rytmusem? Tady je její vysvětlení!

Dara Rolins a Patrik Vrbovský se nerozešli jako přátelé. | foto: Instagram

Rozhodli se Dara Rolins a Patrik Rytmus Vrbovský definitivně znemožnit u všech svých fanoušků? Vypadá to tak. Dnes již bývalí exmilenci totiž pokračují v krasojízdě ztrapňování se na sociálních sítích. Korunu tomu nyní nasadila slovenská zpěvačka, která mediální válku stále přiživuje. Přispěchala totiž se zvláštním vysvětlením!

Když dva lidé tvrdí, že se rozcházejí jako přátelé a není v tom nikdo třetí, věřte, že je velká pravděpodobnost, že lžou. Jinak tomu nebylo ani v případě Dary Rolins a Patrika Vrbovského alias Rytmuse. Na toho totiž krátce po rozchodu prasklo, že randí s krásnou Jasminou Alagič. A záhy poté se také ukázalo, že Rytmus a Rolins nezůstali přáteli, i když to tvrdili.

Přestože spolu strávili sedm let života, slovenský raper začal ze všech svých sociálních kanálů mazat jakoukoliv vzpomínku na svou expartnerku. Dokonce i videoklip ke společnému duetu. Ta místo toho, aby Rytmusem potichu pohrdala, rozhodla se, že mu pořádně skrz své sociální sítě zkomplikuje život, a zveřejnila společný snímek, ke kterému napsala, že ona jen tak nedokáže na společné roky zapomenout. Na to konto ji Rytmus požádal, aby jeho a jeho partnerku nechala na pokoji, a zeptal se jí, zda by se takto chovala, kdyby ona sama již měla nového partnera.

Ačkoliv na to Rolins neodpověděla, na jejím YouTube kanálu se v tichosti objevil duet My dvaja, který s Rytmusem na své poslední album nazpívala. A jelikož ihned začali všichni jejich fanoušci řešit, proč to Dara udělala, zpěvačka přispěchala s opravdu zvláštním vysvětlením.

„Interpreti řeší hudbu, cesty, jak ji k vám dostat, už řeší někdo jiný, a ani v tomto případě nejde o jednoho člověka. Každý má na starosti něco jiného. O můj YouTube kanál se starají chlapci z firmy Rukahore. Je mi dost jedno, kdy tam přidají další věci, vím jenom co. Přidali všechny písničky z ETC, pro které nebudu točit klip, a to proto, aby byly k dispozici fanouškům. Jinak oceňuji jejich timing. V těchto pohnutých časech se mi takováto kauzička extrémně hodí,“ sdělila Rolins, která tak vinu hodila na někoho jiného.

Jak sama ale přiznala, dobře věděla, že píseň půjde ven, a klidně mohla její vydání pozdržet, dokud se situace neuklidní. To ale neudělala.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:07 20. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  42
 • Super
  29
 • Haha
  26
 • Tvl
  19
 • Sladký
  18
 • Cože
  17
Komentáře

Mohlo by vás zajímat