jít naiDNES.cz

Rytmus? Věřím v karmu, rozchod byla úleva! Dara Rolins exkluzivně pro Expres

Sedm měsíců. Tak krátce po rozchodu s Darou Rolins požádal Patrik Rytmus Vrbovský Jasminu Alagič o ruku. Kdo by ale čekal, že se zpěvačka bude utápět v lítosti, pletl by se. Jak Dara reagovala?

Když se zpěvačka Dara Rolins a raper Patrik Rytmus Vrbovský před sedmi měsíci rozešli, bylo to překvapení pro všechny jejich fanoušky. Ti totiž naopak vyhlíželi svatbu.

Dnes již expartneři od počátku ale tvrdili, že se rozešli jako přátelé a nehodlají jeden na druhého házet špínu. Pakt přátelství skončil ale několik týdnů poté, když kontroverzní raper začal svůj vztah s Rolins popírat, a dokonce ze všech svých sociálních kanálů společné vzpomínky smazal. Ušetřen nezůstal ani jejich společný duet, který si nadělili k výročí vztahu.

Tím ale Rytmus nepřestal šokovat. V pondělí dopoledne totiž oznámil, že svou aktuální partnerku Jasminu Alagič požádal o ruku a ona řekla ano. Zatímco on očekával gratulace, všechny zajímala reakce jeho bývalé partnerky Dary Rolins, díky vztahu s ní se z Rytmuse také stala hvězda první kategorie.

„Upřímně jim gratuluju a přeju jim štěstí,“ napsala nám na náš přímý dotaz zpěvačka, které jsme se zeptali, zda si myslí, že se Rytmus svým chováním snaží jí co nejvíc ublížit.

„Toto nechci vůbec veřejně rozpitvávat. K tématu já a Patrik se hodlám vyjadřovat pouze v souvislosti s hezkou minulostí, kterou si chci pamatovat tak, jak byla napsaná. Vzpomenout si hodlám tak často, jak já budu chtít. Nic dalšího se mě netýká, tudíž mi to může být jedno. Věřím v karmu, takže nikdy nepřeju nikomu nic jiného než štěstí. To, že popřel naši minulost, mě zamrzelo, ale aby mě to mrzelo dál, to bych v tom musela být emočně zainteresovaná dál, což opravdu nejsem. Už dlouho. Že se zasnoubili, jim proto opravdu upřímně přeju,“ dodala zpěvačka.

Ta se v rozhovoru pro magazín Grade dokonce nechala slyšet, že si momentální stav svobody užívá. „Spousta lidí mi říká nebo píše do komentářů ‚neboj, určitě si někoho najdeš‘, já však nikoho nehledám. Úplně mě vytáčí představa ženy třesoucí se strachem ze samoty. Prý bez muže musí být zákonitě nešťastná. Prostě chudinka. Co když je to ale přesně naopak a v čase porozchodovém prožíváme nirvánu? Proč jsou ženy litovány a jen málokoho napadne na situaci pohlédnout z nějaké jiné stránky? Například že rozchod znamená úlevu, jako v mém případě,“ vyznala se v rozhovoru Rolins.

A její slova korespondují s informacemi, podle kterých se Rolins s Rytmusem doopravdy rozešli jako přátelé a ona mu dokonce měla vztah s Alagič schválit.

Otázkou je, proč oblíbený raper najednou otočil a snaží se dělat, že s Rolins nikdy nebyl. Že by se mu Rolins něčím zprotivila, nebo je jen pod vlivem dominantní ženy? To už ví jen on.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:24 6. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  47
 • Super
  30
 • Tvl
  19
 • Haha
  16
 • Sladký
  14
 • Cože
  12
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat