jít naiDNES.cz

Náhrada za Rytmuse? Po boku Dary Rolins se objevuje tento fešný mladík! Kdo to je?

Že by Dara konečně našla náhradu za Rytmuse? | foto: Koláž Expresu

Našla Dara Rolins (46) po roce single života náhradu za bývalého partnera, rapera Rytmuse (42)? Slovenská sexy zpěvačka se v posledních dnech až podezřele často fotí s mladým fešákem. Její fanoušci ihned pojali podezření, že jde o novou známost! Co na to Dara?

Jeden z nejsledovanějších a nejstabilnějších párů českého a slovenského showbyznysu oznámil svůj konec v březnu roku 2018. Zpěvačka Dara Rolins a raper Rytmus spolu byli dlouhých sedm let. 

„Neuvidíte nás plakat ani na sebe házet špínu,“ stálo tehdy v jejich prohlášení, které se objevilo na Instagramu. Těmto slovům příliš nedostáli. I dlouhé měsíce po jejich rozchodu byly sociální sítě a česko-slovenské bulváry plné jejich slovních přestřelek.

Zatímco Rytmus brzy po rozchodu představil novou partnerku, moderátorku Jasminu Alagič, se kterou raper čeká dítě a požádal ji před časem o ruku, Dara si užívala život single matky. Soustředila se zejména na svou kariéru a dceru Lauru. Teď to ale vypadá, že do jejího života vstoupil nový muž!

Dara se v posledních dnech několikrát vyfotila po boku neznámého fešného mladíka a její fanoušci ihned začali spekulovat, zdali to není její nový přítel.

Společně již navštívili romantickou Paříž a vyfotili se pod Eiffelovou věží. To kamarádi příliš často nedělají, že?

Dara Rolins se fotí s novým mužem. Kdo to je?

Dara Rolins se fotí s novým mužem. Kdo to je?

„Ten krasavec k tobě pasuje,“ píše Daře jedna z fanynek. „To vypadá na novou love story,“ naznačuje další obdivovatelka slovenské zpěvačky.

Má Dara nového fešáka?

Má Dara nového fešáka?

Ani u jedné z fotek Dara fanouškům neodpověděla na to, jestli se skutečně jedná o jejího nového přítele. Redakci Expresu ale řekla, o koho jde. 

Jmenuje se Lukáš Kimlička a velmi často, jako i v tomto případě, má se mnou vztah pracovní. Brala bych ho hned, ale bohužel se orientuje na jiné typy,“ sdělila nám krásná zpěvačka, která tak vyvrátila spekulace o novém vztahu. 

Zmíněný Lukáš Kimlička je fotograf a módní návrhář. Škoda, spolu by jim to opravdu moc slušelo a navíc by bylo velice symbolické, kdyby Dara přesně rok poté, co oznámila konec vztahu s Rytmusem, rozjela novou životní etapu!

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 6:22 27. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  87
 • Trapas
  36
 • Haha
  33
 • Tvl
  28
 • Sladký
  20
 • Cože
  19
Komentáře

Mohlo by vás zajímat