Úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  To Dara nebude ráda. Zrušila koncert, na který lidé čekali tři roky. Dozvěděli se to na poslední chvíli z mailu

  Dara Rolins odzbrojila Slavíka. | foto: Tilen Vajt/Pavel Dvořák

  Dara Rolins (50) oznámila, že oslaví padesátku narozeninovým megakoncertem v O2 aréně, který se uskuteční v lednu a na nějž se bude odteď pečlivě připravovat. Jenže fanoušci smutní, protože Dara zároveň zrušila svůj prosincový vánoční koncert v hale O2 universum, na který čekali lidé celé tři roky a měli už zakoupené lístky a někteří i zařízené ubytování v Praze.

  „I když se to možná nezdá, dostala jsem se do okamžiku, kterému se říká poločas mého života. Je to dost významný moment na to, aby se stalo něco významného. Chci vás pozvat na můj nezapomenutelný koncert v O2 aréně v Praze a chci to pojmout tak, že chci projít celou mou éru, kariéru, od písniček, kdy jsem byla ještě maličká. Arabela, Anjelik môj, Detská diskotéka. Všechno, co jste se mnou zažili, přičemž jste rostli, možná se zamilovali, všechny ty časy chci na chvíli vrátit a být u toho s vámi,“ uvedla Dara Rolins na sítích, čímž oznámila svůj lednový megakoncert. Ne všichni ale sdíleli její nadšení.

  Objevily se zprávy od zklamaných fanoušků, kteří se divili, proč se Dara chystá vyprodávat v lednu O2 arénu, když zrušila vánoční koncert, jímž měla fanoušky potěšit 17. prosince. Očekávali by spíše jeho náhradu. Někteří se ptali, zda fanouškům zpěvačka vrátila peníze za vstupenky, nebo jestli budou mít místo zrušeného vánočního koncertu, který třeba koupili svým blízkým k Vánocům, náhradu v podobě toho lednového zdarma. O tom, že koncert nebude, se dozvěděli teprve minulý týden.

  V lednu se bude v pražské O2 aréně konat Dařin megakoncert k příležitosti jejích padesátin. O tom, proč ale Rolins zrušila vánoční koncert, nepadlo ani slovo. Redakce Expres.cz oslovila jak zpěvaččina manažera, tak pořadatele akce.

  „Za zrušený koncert Vánoce podle Dary, který se měl konat v O2 universu, měli diváci nárok na vrácení vstupného. Těm, kteří si lístek zakoupili online, se platba vrátila na příslušný bankovní účet automaticky. Ti, kteří lístek kupovali v kamenných prodejnách prodejce vstupenek Ticketmaster, se museli dostavit na místo nákupu a o vrácení požádat na pobočce. Tato informace o vracení vstupného byla zveřejněna na webových stránkách i sociálních sítích O2 universa, takže diváci dostali informaci, jak mají postupovat,“ sdělila Expresu Eva Hromádková, která se stará o PR a marketing O2 universa, čímž všechny debaty o tom, že by snad neměl někdo mít nárok na vrácení vstupného, rychle utnula.

  Dara Rolins zrušila vánoční koncert, fanoušci smutní.

  „Nově oznámený koncert Dary Rolins v O2 aréně v lednu 2023 je nová akce a se zrušeným koncertem v O2 universu, kde je jiné hlediště, jiná kapacita a jiná dramaturgie, nemá nic společného. Z toho důvodu zde nemohla proběhnout náhrada v podobě přenosných či volných vstupenek z jedné haly do druhé. Na koncert v O2 aréně bylo nutné koupit si nový lístek,“ vysvětlila Hromádková s tím, že lidé, kteří si koupili lístky na vánoční koncert, si nyní budou muset v případě zájmu koupit nové lístky na megakoncert k Dařiným padesátinám.

  Ten už ale hlásí „vyprodáno“.

  „Zve lidi na svůj narozeninový koncert a ani zmínka, že vánoční koncert je zrušen, a to po třech letech čekání,“ napsala jedna z fanynek podle webu Aha! na sociální sítě.

  Není to poprvé, co se zpěvačka rozhodla vánoční koncert zrušit. Už minulý rok se neuskutečnil kvůli covidové situaci. Zimní koncerty rušila zpěvačka na Slovensku už v roce 2009, to kvůli nedodržení smluvního platebního kalendáře.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 15:40 středa 19. dubna 2023. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   85
  • Tvl
   11
  • Haha
   7
  • Sladký
   6
  • Super
   5
  • Cože
   3