Sobota 8. srpna 2020, svátek má Soběslav
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Dara Rolins odkryla své příjmy: Vydělám si i milion korun, ale musím tomu dost obětovat

  Když jde o výdělky, bývají známé tváře skoupé na slovo, Dara Rolins ale tento problém nemá. Zpěvačka, která se proslavila už jako dítě, prozradila, kolik si vydělá měsíčně pouze zpěvem. Částka je to opravdu astronomická, její výdělky jdou do milionů.

  Na Instagramu ji sleduje přes 643 tisíc lidí a kolem půl milionu fanoušků má na Facebooku. To je důvod, proč se Dara Rolins podle žebříčku magazínu Forbes dostala mezi deset nejvlivnějších lidí českých sociálních sítí.

  Právě v rozhovoru pro zmíněný magazín odkryla svůj milionový byznys. Kolik si vydělá měsíčně a kolik lidí je na jejích příjmech závislých?

  „Za normálních, nepandemických okolností vydělám něco kolem 700 tisíc až milionu korun měsíčně jen za živá vystoupení, tedy koncerty a komerční akce. K tomu milionové kontrakty z Instagramu. Daň je ale vysoká, a to život na zadní sedačce auta,“ říká v rozhovoru Rolins s tím, že primárně se živí hudbou, ale nevyhýbá se ani spolupráci s různými značkami.

  „Klenoty Aurum, Biotech USA, Panasonic, Avon, Huawei. Minulý týden jsem podepsala smlouvu s Pop Outletem. Všechno jsou to víceleté milionové kontrakty, konkrétnější být nemohu. Ale funguje to velmi dobře. Myslím, že pro všechny,“ prozradila zpěvačka, která je podle svých slov vděčná, že i po čtyřiceti letech na scéně má stále plný diář.

  „V průměru deset, v čase večírků i dvacet vystoupení měsíčně, když není korona. Počítám do toho i vystoupení na komerčních akcích,“ vypočítává.

  Popsala i odvrácenou tvář svého života.

  „To jsou hodiny, hodiny, hodiny na cestách. Jsem kočovník, regulérní kamioňák. I když to auto neřídím, je to únavné. Máme přejezdy Česko, Slovensko a občas jsou fakt nesmyslné, ale někdy to prostě nejde udělat líp. Trávím hodiny na zadní sedačce v autě. A pokaždé bojuju s tím, kolik času tam promarním. Co všechno jsem mohla udělat. A hlavně, jak moc věcí jsme si mohly říct a prožít s mojí dcerou Laurou, co všechno jsem jí mohla ukázat. Ta směs výčitek mě ničí,“ říká zpěvačka, která prý na zadní sedačce pracuje, spí a mnohdy i cvičí jógu, aby ten čas využila co možná nejvíce smysluplně.

  Ačkoliv by si možná ráda dala pauzu, ví, že má závazky vůči svým zaměstnancům, kteří jsou na jejích příjmech přímo závislí.

  „Mám pět tanečnic, ke kterým mám závazek a spoléhají na nějaký přísun peněz, který jim měsíčně můžu zabezpečit. Mám dva manažery, pak mám na výplatní pásce zaměstnankyni chůvu, protože pracuju v nočním režimu a potřebuju, aby se mi někdo postaral o dítě. Je s Laurou od útlého dětství, je to člen rodiny, třetí babička. Kromě tradiční účetní mám ještě asistentku, která se mi stará o administrativu, smlouvy, faktury, což je pro mě dost důležité, protože jsem v papírech umělec. Kromě toho mi připomíná, co je kdy třeba zaplatit. A nedávno mi poslala varovnou esemesku: Teď bych doporučila neutrácet, doba je zlá!“ dodala Dara.

  Časem by se prý chtěla více živit jako motivační koučka.

  „Povedlo se mi už pár výstupů a má to docela ohlas,“ vysvětluje.

  Fotogalerie

  Biolog Komárek: Jsme účastníky největšího sociologického experimentu všech dob

  Premium Měsíce trvající pandemie nám převrátila životy naruby. Známý biolog, filozof a autor dvou desítek odborných knih a tří...

  Brzy dospěju do bodu, kdy si účet na Facebooku zruším, říká Lucie Výborná

  Premium „Je to hra. Hra, která by měla být přínosná, užitečná, inspirativní,“ říká o své práci moderátorka Českého rozhlasu...

  Proč koronavirus už téměř nezabíjí. Vytratí se, nebo se vrátí ještě silnější?

  Premium Koronavirus je záhadný. Nečitelný. I když ho zkoumají ti nejchytřejší lidé, pořád o něm víme málo. Chová se jinak. Je...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Sobota 8. srpna 2020, svátek má Soběslav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz