Nemá být dcera náhodou ve škole? útočí na Daru Rolins nepřející fanoušci

Dara Rolins školní docházku své dcery rozhodně nebere na lehkou váhu. | foto: Instagram Dary Rolins

Nemá chvíli klid! Když už se zdá, že Rytmus (42) těšící se na přírůstek do rodiny složil zbraně a do své expartnerky přestal rýpat, našli se další „kecálisti“, kteří Daru Rolins (46) nenechají na pokoji. Tentokrát to zpěvačka schytala kvůli školní docházce dcery Laury, která s ní odletěla na měsíc na Bali.

„Vím, že vás to zajímá, ptáte se na to každý rok. Lola má vždy když jsme na Bali individuální studijní plán akorát na měsíc. Dopoledne má vždy vyučování, kdy postupujeme podle pokynů třídní učitelky,“ vysvětlila Dara Rolins, aby v celé věci udělala jasno a zavřela případným pochybovačům ústa. Někteří z fanoušků se totiž pídili po tom, jak je možné, že Laura není ve škole, navíc v době, kdy před pololetím chybí na důležité písemky a zkoušení.

„Paní učitelka jí e-mailem posílá i písemky a jejich následnou kontrolu a zajímá se o to, jestli všemu rozumí a látku zvládá. Zrovna dnes psala písemku z vlastivědy a zítra ji čeká čeština,“ doplnila zpěvačka.

„Lola je šikulka, jsme každopádně moc rádi, že jí to ve škole umožní a vyšli nám vstříc. Nechceme už víc provokovat, ale ano, tady na Bali je všechno, dokonce i učení zábavou,“ vzkázala Rolins.

Zpěvaččino vysvětlení naštěstí většina fanoušků, kteří se o školní docházku její dcery zajímali, přijala jako úplně postačující. Lauře popřáli hodně štěstí při učení a testech, někteří pak poznamenali, že by si takovou školu v přírodě dali taky líbit. 

Našli se bohužel i tací, kteří neopomněli zmínit, že jako dcera známé zpěvačky má Lola jistě „lepší zacházení“, kterého by se „obyčejným lidem“ nedostalo. 

Zlým jazykům však Dara nemá co říct, protože ti si beztak hůl vždycky najdou.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:37 14. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  66
 • Super
  51
 • Haha
  18
 • Tvl
  14
 • Cože
  11
 • Sladký
  11
Komentáře

Mohlo by vás zajímat