Klausův kamarád, hitmaker i spolužák, co jí zlomil srdce: Šinkorová a její muži

25. října 2020

Životem Daniely Šinkorové prošla řada mužů. Zdaleka ne všechny ale herečka oficiálně potvrdila, když mluvila pouze o „přátelství“. | foto: Koláž Expres.cz

Není žádným tajemstvím, že Slovenky, které chtějí uspět za hranicemi, jsou velmi ctižádostivé a jdou si tvrdě za svým. Nejinak tomu bylo i v případě rodačky z Nitry Daniely Šinkorové (47). Ta se v Česku velmi rychle prosadila, přes různé peripetie tu našla i životní lásku. Předtím se ale několikrát spálila.
1/3

Spolužák na facku

„Poznali jsme se při talentovkách na JAMU. Měla jsem mu dát facku. Určitě si mě zapamatoval!“ vzpomíná Daniela Šinkorová na osudovou chvíli. Tehdy totiž poznala svou velkou lásku, na niž už se dávno zapomnělo, Romana Vojtka.

Roman Vojtek už není sám.

„Chvíli jsme se oťukávali a na konci prvního ročníku to spadlo,“ vypráví herečka. Spolužák ji uhranul, i on si však moc dobře pamatuje na to, jak ho zasáhl Amorův šíp.

„Tehdy měla světlé vlasy a asi o deset kilo víc. Byla taková sympatická boubelka, chytrá a strašně hodná, což jsem dřív nevyhledával. To víte, kluka v pubertě zajímají jiné věci. Poprvé jsem ale potkal holku, která mě obohacovala a doplňovala,“ zavzpomínal oblíbený herec.

„Milovala jsem ho moc,“ svěřila se médiím později herečka dojatě. Jenže pak jí její vyvolený zlomil srdce.

„Pověděl mi to na rovinu: ‚Tebe mám rád, ale zamiloval jsem se do jiné ženy.‘ Moc se omlouval, brečeli jsme,“ vzpomíná. Herečka rozchod nesla velmi těžce.

„Půl roku jsem chodila v černém. Poprvé v životě se mi stalo, že jsem zavolala do divadla, že nepřijdu na zkoušku, že nemůžu. Odložila jsem státnice. Brečela jsem od rána do večera, týden jsem nejedla. Koupila jsem si flašku cinzana, vypila dvě deci a byla jsem hotová. Aspoň jsem to zaspala,“ vybavila si s tím, že to byla její „malá smrt“.

1/3
Ohodnoťte článek
Ohodnoťte článek
Komentáře