Sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Pohled na Šinkorovou trhá srdce: Do společnosti chodí sama, manžel se dělá vzácným!

  Těžko říct, jestli by její osobní život nebyl stejně jako zajímavý jako ty, které ztvárňuje v divadle či na televizní obrazovce. Nicméně Daniela Šinkorová (51) si své soukromí úzkostlivě chrání, nikoho si k tělu příliš nepouští, a tak se to nejspíš nikdy nedozvíme. Do společnosti pravidelně vyráží sama, a tak se fanoušci mohou jednom dohadovat, jak jí to ve vztahu s podnikatelem Ladislavem Polákem (58) klape.

  „To zažíváme, nebo spíše zažívali jsme. Přece jen jsme spolu už přes šestnáct let a za tu dobu už jsme se trochu zklidnili. Ale byly skutečně dny, kdy u nás lítaly talíře, hrnky a skleničky,“ řekla před pár lety Daniela Šinkorová v rozhovoru pro Novinky.cz k údajné Itálii, kterou měla po boku Ladislava Poláka zažívat.

  „Já jsem totiž malinko žárlivá, to se o mně ví, takže jsme měli i misku s pudinkem na zdi. Můj manžel to má podobně. Myslím, že jsme se hledali, až jsme se našli,“ dodala sympatická herečka, kterou v očích diváků nejvíc proslavila role empatické lékařky Gity v seriálu Ordinace v růžové zahradě.

  Neméně se proslavila i díky vztahu s vlivným podnikatelem. Skrze něj se dostala i do společnosti spojené se známými politiky. Dokonce je kvůli tomu neustále pronásledovali paparazzi.

  „Náš rekord je, že se za noc vystřídaly tři posádky aut, které nás s partnerem sledovaly. Teď už je naštěstí delší dobu klid. Bylo to tenkrát spojené s obdobím, kdy jsem točila Ordinaci, takže ten zájem médií byl chvíli až neúnosný,“ zavzpomínala Daniela s tím, že aktuálně je ten zájem docela vyvážený.

  Romana Vojtka přišla do Hybernie podpořit i jeho bývalka Daniela Šinkorová.

  Do společnosti však neustále vyráží sama. Někdy to není na škodu a dá se to pochopit. Třeba když vyrazí na premiéru hry, v níž exceluje její expartner Roman Vojtek.

  Jindy je to trochu smutné. Třeba když zkoušela štěstí ve StarDance. Ani tehdy se Polák do společnosti nehnal a nechal vše na své manželce. Jenže která z žen by se někdy nechtěla ukázat po boku milujícího partnera. Proč jí to aspoň jednou za čas nedopřeje? Vždyť by ho to nic nestálo!

  Nezbývá než spolu s Danielou doufat, že podnikatel sebere odvahu, zapře se a vyrazí ji brzy podpořit. Nebo se chce pořád dělat vzácným a tajemným?

  Fotogalerie

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela

  jít naiDNES.cz