jít naiDNES.cz

Lascivní pohyby, vyzývavé oblečení a postava dvacítky: Šinkorová všem vyrazila dech

Daniela si ve hře Dva nahatý chlapi zahrála prostitutku. | foto: Tilen Vajt

Herečka Daniela Šinkorová (46) dokáže dost překvapit. I když za chvíli oslaví padesátku, má tělo dvacítky. Toho si všiml i režisér Antonín Procházka, který ji obsadil do role prostitutky. A světe, div se, padla jí jako ulitá. Věděla, jak se kroutit, jak prodat své tělo, aby diváky zaujala. Všichni na ni koukali s otevřenou pusou. Že by to byla ta role, kterou jí teď budou všichni nabízet?

Obsadit štíhlou herečku Danielu Šinkorovou do role lascivní a vyzývavé prostitutky v komedii Dva nahatý chlapi v Divadle Palace, to byla trefa do černého. I když diváci padali smíchy při pohledu na nahého Martina Zounara a Martina Krause, role lehké děvy byla velkým zpestřením.

Ani ne tolik kvůli komediálním dialogům, ale spíše kvůli bezchybné postavě zrající Daniely, která má postavu lepší než mnohé dvacítky. Sama si pohyby prostitutky a striptýzu naprosto užívala, bylo na ní poznat, že ji tato role baví víc než nějaká doktorka v Ordinaci v růžové zahradě.

Tam hrála upejpavou lékařku, které její životní situace přestali lidé věřit, ale ztvárnit rozvernou lehkou děvu, to byl jiný odvaz. Hlavně muži koukali s otevřenou pusou a čekali, co všechno herečka ukáže.

Sice se nesvlékla zcela donaha, ale předvedla pevný zadeček v růžových kalhotkách a naditý dekolt v korzetu. Podle přítomných diváků by tento „úbor“ měla nosit častěji, protože je daleko svůdnější než nějaké mladé a vychrtlé modelky. A mají pravdu, postavu má Daniela dokonalou.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:28 19. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  34
 • Trapas
  27
 • Tvl
  13
 • Haha
  12
 • Cože
  11
 • Sladký
  10
Premium

Ekologický experiment, který nevyšel. Billa ruší papírové tašky

V posledních letech velké obchodní řetězce jeden po druhém zpoplatňovaly, později i rušily igelitové tašky, které...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

K jídlu suchý chleba, místo chráničů molitan. Zpověď Pastrňákovy mámy

Příběh jak z hollywoodského filmu. Marcela Ziembová je máma hokejové hvězdy světového formátu Davida Pastrňáka, kterému...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat