Zhubni, nebo nejdeš na obraz: Exmanželka Révaie promluvila o drsném ultimátu

Daniela Révai by se uživila i jako modelka. Ona se ale našla v práci reportérky. | foto: Facebook Daniely Révai

To, že kamera přidá člověku až deset kilo, ví své nejedna televizní hvězda. Podobný problém má řešit i reportérka primáckého Top Staru Daniela Révai (41). Exmanželka Jana Révaie (45) prý dokonce dostala ultimátum ve smyslu „Zhubni nějaké to kilo a na obraze se budeš objevovat častěji“.

Že je televize dost konkurenční prostředí, není žádná novinka. Hvězdy z obrazovky se snaží tvářit jako jedna velká rodina, ve skutečnosti však v zákulisí zuří často lítý boj o místo na slunci. Svoje o tom teď ví i Daniela Révai, která byla svého času vdaná za herce a tanečníka Jana Révaie.

„Daniela nedávno dostala na vybranou. Buď se vrátí zpátky do formy a nějaké to kilo zhubne, nebo se na obraze bude objevovat méně často,“ svěřil nám zdroj z televize, který však jedním dechem dodal, že se nejedná o vyhazov. Že jde spíš o dobře míněnou radu nebo jakési doporučení. 

„Ne, to je blbost. Kdo vám to říkal? Koukám, že drby byly, jsou a budou,“ řekla nám pobavená Daniela poté, co jsme ji konfrontovali s údajným ultimátem, které měla dostat.

Jisté je, že maminka pětiletých dvojčat Dity a Davida se musí pořádně otáčet, s otcem svých dětí nežije. Je proto ráda, že práci v televizi má. „Naštěstí mi vyšli vstříc, takže jde povolání reportérky skloubit i s dvěma malými dětmi. Nehledě na to, že mě pořád dost baví, protože to rozhodně není stereotyp,“ pochvaluje si Révai, která s ohledem na zvěsti o jejím údajném (ne)hubnutí přemýšlí, že vezme vážné předjarní půst, který drželi naši předkové.

„Asi bych o tom měla vážně uvažovat, co říkáte,“ směje se sympatická reportérka.

Komentáře