Malichernost Daniely Písařovicové? Krátké vlasy kvůli šatům!

Vzhledem ke svému zaměstnání by Daniela Písařovicová neměla se svou vizáží příliš experimentovat. Pro jednou udělala ale výjimku. Své dlouhé vlasy si nechala zkrátit na mikádo a důvod k tomu měla opravdu čistě ženský. Krátké vlasy se jí víc hodily k šatům, které si chtěla obléknout!

Skrz televizní obrazovky sice působí přísně, díky své účasti v taneční show StarDance ale ukázala i svou ženskou část, díky níž se stala doslova miláčkem publika. Diváci si nyní budou muset zvykat na její novou vizáž. Daniela Písařovicová si totiž nechala ostříhat vlasy. A její pohnutky se mohou zdát malicherné.

„Moderovala jsem společně s Jirkou Havelkou Magnesii Literu a měla jsem krásné šaty a říkala jsem si, že by se k tomu hodilo krátké mikádo. A když jsem to říkala své vizážistce, tak u toho byla šéfka, která by to měla mít na starosti, tyhle naše vizážové změny, a ta řekla, že to bude krásné,“ popsala nám příběh svého účesu Písařovicová, u které jsme si museli opravdu ještě jednou potvrdit, že se ostříhala jenom kvůli šatům, které oblékla jeden večer.

„Zní to úchylně, ale hezky se mi to spojilo. Přišlo mi, že by se k tomu hodilo,“ dodala Daniela, kterou jsme kupodivu s ohledem na její štíhlou postavu potkali na přednášce výživové poradkyně Gabriely Peacock.

„Dokonalou postavu nemám. Je to tělo, jak je staré, tak je staré a je to vidět,“ říká sebekriticky moderátorka s tím, že během StarDance byla sice vytrénovaná, v takovém stavu ale její tělo mělo vydržet pouhý měsíc.

„Teď se rozpadá. Nechci si ale stěžovat, to by bylo nefér. Mám dány geny po mámě. Máme totožnou postavu,“ dodala moderátorka, která se v naší anketě o nejkrásnější českou moderátorku umístila na druhé příčce.

Komentáře

Mohlo by vás zajímat