Oplakala své vypadnutí? Písařovicová v objetí sokyně i kamarádky Arichtevy

Na parketu se usmívala a tvářila se, že se svým vypadnutím počítala, když se ale vypnuly kamery a myslela si, že se nikdo nedívá, na Danielu Písařovicovou dolehl zadržovaný zármutek a své vypadnutí oplakala. Utěšovat ji musela Veronika Arichteva!

Daniela Písařovicová svým výkonem nepřekvapila jen sebe, ale hlavně své kolegy z redakce zpravodajství České televize. Přestože se dostala až do osmého kola, ti sázeli na to, že dojde maximálně do druhého.

„Já smutek nemám. Jsem ráda, že jsme došli tam, kam jsme došli. Kdyby mi někdo řekl, že skončíme v osmém kole, ještě o prázdninách bych mu nevěřila. Mám pocit, že jsme překonali sami sebe. Budou mi všichni samozřejmě chybět, ale příští sobotu se přijdu podívat a pak bude finále,“ sdělila nám bezprostředně po skončení přenosu krásná moderátorka s tím, že se nyní těší, že si od tance maličko odpočine.

Ačkoliv se Daniela snažila po přenosu působit dojmem, že ji vypadnutí nemrzí, protože tím, že se dostala až do osmého kola, překonala sama sebe, z námi pořízených snímků je zřejmé, že vše bylo jinak. Když v noci odcházela z afterparty po StarDance, musela ji utěšovat její sokyně v tanci, ale jinak kamarádka Veronika Arichteva. Otázkou je, zda Danielu víc mrzelo vypadnutí, nebo fakt, že se s ní na večírek nepřišel téměř nikdo rozloučit.

Zatímco předešlé soboty podnik praskal ve švech, tentokrát dorazila jen Pavla Tomicová, již zmíněná Veronika Arichteva a Jiří Dvořák.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:35 1. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  62
 • Tvl
  39
 • Super
  26
 • Sladký
  13
 • Haha
  11
 • Cože
  11
Komentáře